Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Wsparcie opiekuna. Nowy program dla niepełnosprawnych


Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Mławie przystępuje do realizacji programu „Opieka wytchnieniowa” – edycja 2019, finansowanego z Solidarnościowego Funduszu Wsparcia Osób Niepełnosprawnych. Do jednostki mogą się już zgłaszać osoby, które chciałyby skorzystać ze wsparcia opiekuna. Ogłoszono także nabór na stanowisko opiekuna wytchnieniowego.


Wsparcie wytchnieniowe polega na zastąpieniu członka rodziny sprawującego opiekę w wykonywaniu dotychczasowych obowiązków lub zapewnieniu zastępstwa, dzięki któremu opiekun zyskuje dla siebie czas. Osoby zainteresowane tego rodzaju pomocą zachęcamy do zapoznania się z załączonym poniżej ogłoszeniem nr 1. Zamieszczamy także ogłoszenie Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Mławie o naborze na stanowisko opiekuna wytchnieniowego (nr 2).

Uchwałę w sprawie realizacji przez Miasto Mława Programu „Opieka wytchnieniowa” – edycja 2019 miejscy radni przyjęli podczas sesji we wtorek 24 września 2019 r.

źródło: UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Media
Media
2 lata temu

To się porobi.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x