Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
koparki koparko-ładowarki szkolenia kursy egazmina państwowy Mława
Logo
meblolux

Wlazł kotek na płotek…


fot. ilustracyjne


Kolejna nietypowa interwencja, tym razem żuromińskich strażaków. W miejscowości Sinogóra (gm. Lubowidz) uratowali młodego kotka, który wpiął się – co prawda nie na płotek z  dziecięcego wierszyka, ale na czubek słupa energetycznego niskiego napięcia.

Gdy kotek przesiedział na nim całą dobę i nie potrafił zejść, jego właścicielka zdecydowała się powiadomić strażaków. Zawiodły wcześniejsze próby zwabienia i zachęcenia kota do zejścia podsuwanymi mu smakołykami. Ale nawet strażacy, w takiej wydawałoby się niezbyt trudnej sprawie mieli trochę kłopotu. Konieczne okazało się odłączenie napięcia na linii przez energetyków, zanim strażacy przy pomocy podnośnika dotarli do zwierzaka. Akcja zakończyła się szczęśliwie, ale czy kot wyciągnie z tego jakieś wnioski?

red.

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500