Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Alsen komputery Mława
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Pacjent okradał szpital. Fanty wynosił do samochodu


fot. ilustracyjne

Jolanta Karpińska podziękowania


Jeden z pacjentów działdowskiego szpitala wynosił rzeczy znajdujące się na wyposażeniu szpitala. Mężczyzna przebywał w placówce na leczeniu. W wolnym czasie wynosił przedmioty będące własnością szpitala do stojącego na parkingu własnego auta. Został zauważony przez ochronę szpitala, która sprawę zgłosiła na policję. Mężczyzna odpowie za przestępstwo kradzieży.

Mężczyzna przebywał w placówce na leczeniu. Jednak nie tylko troska o własne zdrowie zaprzątała mu głowę. Wolnym czas 65-latek spędzał zwiedzając szpital i zabierając z niego różne elementy wyposażenia. Mieszkaniec Łodzi ukradł m.in. obrazy wiszące na ścianach placówki, ozdobne dzwoneczki czy drobny sprzęt do rehabilitacji. Wszystkie te rzeczy wynosił do stojącego na szpitalnym parkingu samochodu. Trwało to od 11.09.2019 r. do 25.09.2019 r. – w czasie pobytu mężczyzny na leczeniu. Wychodzącego z własnością szpitala mężczyznę zauważył ochroniarz i zgłosił sprawę na policję. Policjanci zatrzymali mężczyznę do wyjaśnienia. Zapytany przez funkcjonariuszy po co kradł te rzeczy, oświadczył, że chciał zrobić prezenty rodzinie.

65-letni niedoszły „święty Mikołaj” odpowie za przestępstwo kradzieży. Grozi mu kara grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności do roku.

źródło: KPP Działdowo

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

2
KOMENTARZE

avatar
1500
Mlawiak
Gość
Mlawiak

Nie maja za grosz wstydu a najgorsi Ci przy kasie .

Mlawiak
Gość
Mlawiak

Ludzie się laszcza na wszystko.