Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Kraje, smakołyki i języki


Europejski Dzień Języków  to  międzynarodowe święto, ustanowione z inicjatywy Rady Europy. Obchodzone jest 26 września  w całej Europie . Jego celem jest zachęcenie wszystkich do nauki języków obcych. Również uczniowie Szkoły Podstawowej nr 3 w Mławie przyłączyli się do tego święta.


Po raz kolejny rozpoczęli podróż po Europie, podczas której mogli odwiedzać kolejne kraje. Poznali ich historię, zabytki, znanych ludzi oraz kulinaria. Uczniowie samodzielnie przygotowali wystawę zawierającą najważniejsze informacje o  danym kraju. Natomiast młodsze dzieci wykonały flagi poszczególnych  państw,  prezentując je w korowodzie po szkolnych korytarzach. Podsumowaniem tej europejskiej podróży było wspólne zdjęcie oraz możliwość skosztowanie smakołyków z Francji , Hiszpanii czy Wielkiej Brytanii.

Źródło i fot. SP 3

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x