Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Amatorzy cudzych elektronarzędzi w Mławie i Załężu


Giną narzędzia i elektronarzędzia z pomieszczeń gospodarczych. Takie zdarzenia miały miejsce ostatnio na ulicy Zachodniej w Mławie oraz Załężu (gm. Wieczfnia Kościelna).


Jak podaje mławska policja w okresie pomiędzy 26 sierpnia a 25 września br., nul. Zachodnia, nieznany sprawca po uprzednim wyłamaniu drzwi wejściowych dostał się do pomieszczenia gospodarczego przy ulicy Zachodniej w Mławie a następnie zerwał kłódkę zabezpieczającą drzwi do garażu.  Z pomieszczeń dokonał kradzieży sprzętu elektrycznego, m. in. kosiarki. W wyniku zdarzenia powstały straty o łącznej wartości ponad 1500 zł.

W okresie pomiędzy 6 a 24  września br., również  nieznany sprawca dostał się do niezamkniętego pomieszczenia gospodarczego położonego w Załężu, a następnie dokonał kradzieży sprzętu elektrycznego, m. in. wiertarki, piły spalinowej. W wyniku zdarzenia powstały straty o łącznej wartości ponad 1500 zł.

źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x