Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Oprawa obrazów grafik luster Mława
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Włamał się przez balkon i splądrował dom. Zginęła gotówka


fot. ilustracyjne

Jolanta Karpińska podziękowania


Jak podaje mławska policja do zdarzenia doszło w miniony wtorek pomiędzy godziną dziesiątą a dwunastą.  Nieznany sprawca po uprzednim wyważeniu drzwi balkonowych domu jednorodzinnego przy ul. Pużaka w Mławie, dostał się do wnętrza, gdzie po splądrowaniu pomieszczeń dokonał kradzieży pieniędzy. Straty oszacowano na ponad 1700 zł. Trwają czynności policji.

źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500