Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Szukają go ciechanowscy policjanci [zobacz film]


Ciechanowscy policjanci poszukują sprawców pobicia 39-letniego mężczyzny, do którego doszło 23 czerwca 2019 roku w Ciechanowie w rejonie ogródków działkowych.


Do pobicia 39-latka doszło 23 czerwca br. w godzinach wieczornych na ul. Opinogórskiej w Ciechanowie. Wtedy pokrzywdzonego zaatakowało dwóch nieznanych mu mężczyzn. Wizerunek jednego z nich został utrwalony na monitoringu pobliskiej stacji benzynowej. To młody mężczyzna szczupłej budowy ciała, blondyn, ubrany w dżinsy, czarną koszulkę i ciemne okulary.
Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę ze zdjęcia lub mogą przyczynić się do ustalenia ich tożsamości proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Ciechanowie pod numer telefonu 23 673 12 00 lub z najbliższą jednostką Policji, dzwoniąc pod numer alarmowy 112, bądź też na adres e-mail: [email protected].

źródło: KPP Ciechanów

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
6 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Jarek
Jarek
3 lata temu

Ale piz. .. czka z niego, haha

podpis
podpis
3 lata temu

W innych miastach ciechanowiaki są jak cienie, nie podskoczą. Zwykłe leszcze mocni na swojej wsi.

KIkik
KIkik
3 lata temu

Raper z Mławy ?!

Olo
Olo
3 lata temu

Taka [wymoderowano] kogoś pobiła?

Czarodziej
Czarodziej
3 lata temu
Reply to  Olo

pociot z c iechano wa

Ktoś
Ktoś
3 lata temu
Reply to  Czarodziej

A skąd wiesz?może to jakiś wolyniec który po takim czasie już dawno za granicą jest

6
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x