Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
LOK Mława
Logo
meblolux

Szukają go ciechanowscy policjanci [zobacz film]


Ciechanowscy policjanci poszukują sprawców pobicia 39-letniego mężczyzny, do którego doszło 23 czerwca 2019 roku w Ciechanowie w rejonie ogródków działkowych.


Do pobicia 39-latka doszło 23 czerwca br. w godzinach wieczornych na ul. Opinogórskiej w Ciechanowie. Wtedy pokrzywdzonego zaatakowało dwóch nieznanych mu mężczyzn. Wizerunek jednego z nich został utrwalony na monitoringu pobliskiej stacji benzynowej. To młody mężczyzna szczupłej budowy ciała, blondyn, ubrany w dżinsy, czarną koszulkę i ciemne okulary.
Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę ze zdjęcia lub mogą przyczynić się do ustalenia ich tożsamości proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Ciechanowie pod numer telefonu 23 673 12 00 lub z najbliższą jednostką Policji, dzwoniąc pod numer alarmowy 112, bądź też na adres e-mail: [email protected].

źródło: KPP Ciechanów

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

6
KOMENTARZE

avatar
1500
Jarek
Gość
Jarek

Ale piz. .. czka z niego, haha

podpis
Gość
podpis

W innych miastach ciechanowiaki są jak cienie, nie podskoczą. Zwykłe leszcze mocni na swojej wsi.

KIkik
Gość
KIkik

Raper z Mławy ?!

Olo
Gość
Olo

Taka [wymoderowano] kogoś pobiła?

Czarodziej
Gość
Czarodziej

pociot z c iechano wa

Ktoś
Gość
Ktoś

A skąd wiesz?może to jakiś wolyniec który po takim czasie już dawno za granicą jest