Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

MKM-ki linii 1 i 3 od 30 września wracają do „starych” tras


W związku z zakończeniem budowy ronda 20 Bartoszyckiej Brygady Zmechanizowanej i przebudowy ulic Sienkiewicza, Lelewela, Kościuszki i Reymonta, od 30 września br. autobusy linii nr 1 i 3 Mławskiej Komunikacji Miejskiej będą kursowały tak, jak przed wprowadzeniem zmian w rozkładach.


Autobusy linii nr 1 będą wjeżdżały w ul. Lelewela, a następnie w ulice Kościuszki i Zachodnią oraz kontynuowały trasę zgodnie z rozkładem. Autobusy linii nr 3 z ulicy Sienkiewicza będą skręcać w Reymonta, następnie Żeromskiego i 3 Maja, i kontynuować jazdę zgodnie z rozkładem.

Zostaną także przywrócone przystanki na ulicach Sienkiewicza (park), Kościuszki i Żwirki.

źródło: UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Article Rating
guest
5 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Janek
Janek
11 miesięcy temu

Autobusy linii 3 beda jechac ul Lelewela, Zwirki, Zeromskiego. Reymonta nigdy nie jezdzily.

OLEK
OLEK
11 miesięcy temu

nie wystarczyło po prostu RONDO KOŚCIUSZKI ?????????

kos
kos
11 miesięcy temu

Jest jeszcze jeden mały mankament. Przystanek autobusowy przy Lidlu nie ma zatoczki i jeśli zatrzyma się tam autobus czy to MKM czy odowożący ludzi z dzielnicy przemysłowej to blokuje cały ruch na rondzie. Samochody stoją z tego powodu już na Lelewela….. Chodnik w tym miejscu jest tak szeroki, że wystarczy miejsca na zatoczkę i dla pieszych. Usprawni to ruch w tym miejscu. Czy w Starostwie widzą to???? A sam koszt będzie niewielki i potrwa „chwilę”. Warto….

Agnieszka
Agnieszka
11 miesięcy temu

światła na żwirki!! Już dawno powinny tam stać..

Kierowca
Kierowca
11 miesięcy temu

Chyba należy zmienić czas zmiany świateł na Piłsudskiego, gdyż powstanie tego nowego ronda 20 Bartoszyckiej Brygady Zmechanizowanej (bardzo trafna nazwa, krótka, wpadająca w ucho – szczególnie przyjezdnych…) spowodowała, że ul. Lelewela od świateł jest cała zakorkowana. Nie mówiąc już, że na
ul. Kopernika czeka się bez wjazdu nawet trzy zmiany świateł. Brawo !!! Ktoś pomyślał…