Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

MKM-ki linii 1 i 3 od 30 września wracają do „starych” tras


W związku z zakończeniem budowy ronda 20 Bartoszyckiej Brygady Zmechanizowanej i przebudowy ulic Sienkiewicza, Lelewela, Kościuszki i Reymonta, od 30 września br. autobusy linii nr 1 i 3 Mławskiej Komunikacji Miejskiej będą kursowały tak, jak przed wprowadzeniem zmian w rozkładach.


Autobusy linii nr 1 będą wjeżdżały w ul. Lelewela, a następnie w ulice Kościuszki i Zachodnią oraz kontynuowały trasę zgodnie z rozkładem. Autobusy linii nr 3 z ulicy Sienkiewicza będą skręcać w Reymonta, następnie Żeromskiego i 3 Maja, i kontynuować jazdę zgodnie z rozkładem.

Zostaną także przywrócone przystanki na ulicach Sienkiewicza (park), Kościuszki i Żwirki.

źródło: UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
5 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Janek
Janek
2 lata temu

Autobusy linii 3 beda jechac ul Lelewela, Zwirki, Zeromskiego. Reymonta nigdy nie jezdzily.

OLEK
OLEK
2 lata temu

nie wystarczyło po prostu RONDO KOŚCIUSZKI ?????????

kos
kos
2 lata temu

Jest jeszcze jeden mały mankament. Przystanek autobusowy przy Lidlu nie ma zatoczki i jeśli zatrzyma się tam autobus czy to MKM czy odowożący ludzi z dzielnicy przemysłowej to blokuje cały ruch na rondzie. Samochody stoją z tego powodu już na Lelewela….. Chodnik w tym miejscu jest tak szeroki, że wystarczy miejsca na zatoczkę i dla pieszych. Usprawni to ruch w tym miejscu. Czy w Starostwie widzą to???? A sam koszt będzie niewielki i potrwa „chwilę”. Warto….

Agnieszka
Agnieszka
2 lata temu

światła na żwirki!! Już dawno powinny tam stać..

Kierowca
Kierowca
2 lata temu

Chyba należy zmienić czas zmiany świateł na Piłsudskiego, gdyż powstanie tego nowego ronda 20 Bartoszyckiej Brygady Zmechanizowanej (bardzo trafna nazwa, krótka, wpadająca w ucho – szczególnie przyjezdnych…) spowodowała, że ul. Lelewela od świateł jest cała zakorkowana. Nie mówiąc już, że na
ul. Kopernika czeka się bez wjazdu nawet trzy zmiany świateł. Brawo !!! Ktoś pomyślał…

5
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x