Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Dlaczego warto się tak bawić ?


Uczniowie klas piątych Szkoły Podstawowej nr 3 w Mławie, na lekcji języka polskiego rozwijali wyobraźnię i kreatywność, wykonując opis postaci wcześniej przygotowanych przez siebie bohaterów. Podzieleni na grupy, stworzyli postać z ubrań i akcesoriów  otrzymanych w zestawie. Dzięki tym ćwiczeniom rozbudzali swoją wyobraźnię,  a także trenowali sprawność językową i wzbogacali słownictwo.


źródło i fot.: SP 3

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x