Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Znów bójka pomiędzy uczennicami na terenie szkoły


Wyjątkowo krewkie są uczennice w mławskim Zespole Szkół Nr 3. Jak podaje mławska policja w piątek 20 września około godziny 10:30 doszło na terenie tej szkoły do bójki pomiędzy dwiema nieletnimi uczennicami.  I chociaż doszło do naruszenia  nietykalności cielesnej, to powiadomieni przez szkołę rodzice obu dziewcząt nie zgłosili policji skargi. Policja z urzędu skierowała więc wniosek do Sądu Rejonowego w Mławie o wgląd w sytuację rodzinną obu nieletnich dziewcząt.    


To kolejny przypadek bójki dziewcząt w tej szkole, na który placówka reaguje zgłoszeniem na policję. Poprzedni miał miejsce w końcu kwietnia br. Wtedy jednak przebieg walki został sfilmowany przez rówieśników agresywnych dziewczyn i opublikowany w mediach społecznościowych, co spowodowało wyjątkowe nagłośnienie zdarzenia.

JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
11 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
klawisz
klawisz
2 lata temu

do poprawczaka zapraszamy.

Matka 4
Matka 4
2 lata temu

Agresja jest już wszędzie i prawda jest, że wszystko wynosi się z domu. Ale to, że dzieci tak się zachowuja czyz to nie wina nas – dorosłych? Przykład idzie z góry. Pedagogiczne wychowanie może być praktykowane ale do małej ilości dzieci. Nie do każdego docierają tłumaczenia, rozmowy. Im bardziej chcemy dobrze , pedagogiczne, tym efekty są gorsze. A jak wychowywane były dzieci kiedyś i jakie były efekty? Każdy w wieku choćby średnim wie z autopsji. Byly zasady i wyraznie wytyczona granica rodzic- dziecko. Spoufalenie, luz…., nie wiem czy w kazdym przypadku jest to wlasciwe…Dziś dzieci wymuszają, szantazuja, oceniają, są bardzo roszczeniowe, po prostu plastikowe umysły, które my sami- dorośli wykreowalismy bo sami czesto zachowujemy się po prostu głupio i nie można nazwać tego inaczej. Teraz znikły niestety wartości, które były cenione kiedyś. Teraz liczy się pieniądz i to w tym złym znaczeniu. Nie każdego on psuje ale w większości czesto tak. Istna wariacja. A gdyby czepiać się polityków….tzw dawanie, rozdawanie za nic – psuje, demoralizuje i niczego nie uczy więc jakie wskazówki otrzymuje młody człowiek? Daj bo mi się należy! Oj, w złym kierunku to idzie.

Myszka
Myszka
2 lata temu

Dzisiaj bezstresowe wychowanie bezkarność i są efekty jaka jest dziś młodzież ale wszystko wynosi się z domu szacunek kulturę wychowanie co niektórzy rodzice zwłaszcza mamusie bardziej dbają o swój wizerunek jak będą na FB wyglądały paznokietki hybrydy itd a nie zainteresują się że dziecko ma problem

Mike T.
Mike T.
2 lata temu

Solówki były od zawsze ale z tego co pamiętam sam po sobie to ustawiali się na nie chłopaczki

refleksja
refleksja
2 lata temu

Dzisiejsza młodzież – coraz częstsze przypadki niestety braku dobrego wychowania, braku kultury, braku szacunku dla innych, braku zahamowań. A co będzie jak dorosną, stworzą rodziny, jaki wzór przekażą swoim dzieciom?

Niewychowany_nastolatek_lol
Niewychowany_nastolatek_lol
2 lata temu
Reply to  refleksja

Być może wzmożona agresja jest po prostu spowodowana burzą hormonalną i walką o pozycję w hierarchii rówieśniczej, hmmm? Bójki nie zawsze są skutkiem braku wychowania, dzieciakom z dobrych domów też zdarza się rozwiązywać konflikty za pomocą pięści. Ale najlepiej generalizować i snuć czarne scenariusze.

Uczeń zs3
Uczeń zs3
2 lata temu

Najlepiej napisać bójka żeby była sensacja do bójki nie doszło co najwyższej do pobicia jednej dziewczyny przez drugą.

Ala
Ala
2 lata temu

Chodziłam do tej szkoły 20 lat temu i było spokojnie nikt się nie bił bo była dyscyplina nie to co teraz głupie bezstresowe wychowanie rodzice teraz na wszystko dzieciom pozwalają kiedyś rodzice i nauczyciele byli szanowani a uczniowie zdyscyplinowani

Marek pasztetnik
Marek pasztetnik
2 lata temu

Ale patola

Marek pasztetnik
Marek pasztetnik
2 lata temu

Ale Patola

Popdis
Popdis
2 lata temu

O co się pobiły? O to która jest lepsza … masakra…

11
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x