Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
koparki koparko-ładowarki szkolenia kursy egazmina państwowy Mława
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Znów bójka pomiędzy uczennicami na terenie szkoły


Wyjątkowo krewkie są uczennice w mławskim Zespole Szkół Nr 3. Jak podaje mławska policja w piątek 20 września około godziny 10:30 doszło na terenie tej szkoły do bójki pomiędzy dwiema nieletnimi uczennicami.  I chociaż doszło do naruszenia  nietykalności cielesnej, to powiadomieni przez szkołę rodzice obu dziewcząt nie zgłosili policji skargi. Policja z urzędu skierowała więc wniosek do Sądu Rejonowego w Mławie o wgląd w sytuację rodzinną obu nieletnich dziewcząt.    


To kolejny przypadek bójki dziewcząt w tej szkole, na który placówka reaguje zgłoszeniem na policję. Poprzedni miał miejsce w końcu kwietnia br. Wtedy jednak przebieg walki został sfilmowany przez rówieśników agresywnych dziewczyn i opublikowany w mediach społecznościowych, co spowodowało wyjątkowe nagłośnienie zdarzenia.

JK

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

11
KOMENTARZE

avatar
1500
klawisz
Gość
klawisz

do poprawczaka zapraszamy.

Matka 4
Gość
Matka 4

Agresja jest już wszędzie i prawda jest, że wszystko wynosi się z domu. Ale to, że dzieci tak się zachowuja czyz to nie wina nas – dorosłych? Przykład idzie z góry. Pedagogiczne wychowanie może być praktykowane ale do małej ilości dzieci. Nie do każdego docierają tłumaczenia, rozmowy. Im bardziej chcemy dobrze , pedagogiczne, tym efekty są gorsze. A jak wychowywane były dzieci kiedyś i jakie były efekty? Każdy w wieku choćby średnim wie z autopsji. Byly zasady i wyraznie wytyczona granica rodzic- dziecko. Spoufalenie, luz…., nie wiem czy w kazdym przypadku jest to wlasciwe…Dziś dzieci wymuszają, szantazuja, oceniają, są bardzo… Czytaj więcej »

Myszka
Gość
Myszka

Dzisiaj bezstresowe wychowanie bezkarność i są efekty jaka jest dziś młodzież ale wszystko wynosi się z domu szacunek kulturę wychowanie co niektórzy rodzice zwłaszcza mamusie bardziej dbają o swój wizerunek jak będą na FB wyglądały paznokietki hybrydy itd a nie zainteresują się że dziecko ma problem

Mike T.
Gość
Mike T.

Solówki były od zawsze ale z tego co pamiętam sam po sobie to ustawiali się na nie chłopaczki

refleksja
Gość
refleksja

Dzisiejsza młodzież – coraz częstsze przypadki niestety braku dobrego wychowania, braku kultury, braku szacunku dla innych, braku zahamowań. A co będzie jak dorosną, stworzą rodziny, jaki wzór przekażą swoim dzieciom?

Niewychowany_nastolatek_lol
Gość
Niewychowany_nastolatek_lol

Być może wzmożona agresja jest po prostu spowodowana burzą hormonalną i walką o pozycję w hierarchii rówieśniczej, hmmm? Bójki nie zawsze są skutkiem braku wychowania, dzieciakom z dobrych domów też zdarza się rozwiązywać konflikty za pomocą pięści. Ale najlepiej generalizować i snuć czarne scenariusze.

Uczeń zs3
Gość
Uczeń zs3

Najlepiej napisać bójka żeby była sensacja do bójki nie doszło co najwyższej do pobicia jednej dziewczyny przez drugą.

Ala
Gość
Ala

Chodziłam do tej szkoły 20 lat temu i było spokojnie nikt się nie bił bo była dyscyplina nie to co teraz głupie bezstresowe wychowanie rodzice teraz na wszystko dzieciom pozwalają kiedyś rodzice i nauczyciele byli szanowani a uczniowie zdyscyplinowani

Marek pasztetnik
Gość
Marek pasztetnik

Ale patola

Marek pasztetnik
Gość
Marek pasztetnik

Ale Patola

Popdis
Gość
Popdis

O co się pobiły? O to która jest lepsza … masakra…