Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Policjant i przedszkolaki w Wieczfni Kościelnej


Do przedszkola w Szkole Podstawowej im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Wieczfni Kościelnej z wizytą przybył policjant z Posterunku Policji w Wieczfni Kościelnej. Pan policjant spotkał się z przedszkolakami wszystkich grup wiekowych, począwszy od 3 latków do 6 latków.


Dzieci bardzo serdecznie powitały gościa i z zainteresowaniem słuchały tego, co mówi. Pan policjant przybliżył dzieciom zasady bezpiecznego poruszania się po drodze oraz jak należy dbać o bezpieczeństwo własne i innych. Po części teoretycznej odbyły się ćwiczenia praktyczne w prawidłowym przechodzeniu przez przejście dla pieszych.

Dzieci dowiedziały się również, jak ważna i odpowiedzialna jest praca w policji. Jednak największym zainteresowaniem cieszyła się prezentacja wyposażenia policyjnego. Uwieńczeniem spotkania była możliwość obejrzenia z bliska radiowozu. Każde dziecko miało okazję usiąść na chwilę za kierownicą lub na miejscu pasażera. Ponadto dzieci mogły posłuchać sygnałów policyjnej syreny. Na zakończenie wizyty przedszkolaki wręczyły panu policjantowi podziękowanie.

źródło i fot. SP Wieczfnia Kościelna

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x