Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Galeria „13”. Zobacz nocne zdjęcia Ciechanowa


W ramach współpracy Mławskiego Klubu Fotograficznego z Ciechanowskim Klubem Fotograficznym Galeria „13”  zaprasza wernisaż wystawy Teresy Sokołowskiej pt. „Ciechanów światłem malowany”, który odbędzie się w piątek 27 września br. o godz. 18 w Centrum Medycznym w Mławie przy ul. Żwirki 26.


Jak sam tytuł wskazuje, autorka po przez swój obiektyw pokazuje nocny świat Ciechanowa o różnych porach roku. Możemy tu zobaczyć zdjęcia ciechanowskich ulic, placów, skwerów, mostów, pomników, obiektów zabytkowych, budynków użyteczności publicznej a także nowoczesnej zabudowy oraz budowli charakterystycznych dla miasta zamek, wieża ciśnień. Materiał wystawy obejmuje45 premierowych fotogramów, które zostały wykonane w ciągu ostatnich dwóch lat.

W czasie spotkania będzie można więcej dowiedzieć się  o autorce zdjęć, zapoznać się z historią i dniem dzisiejszym Ciechanowskiego Klubu Fotograficznego. Nie zabraknie także muzyki, poezji oraz konkursu i słodkiego poczęstunku.

Wystawę można oglądać do 12 października br. Przyjdź i zobacz jak wygląda Ciechanów nocą.

Zaprasza i poleca Janusz Dębski opiekun Galerii „13”.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x