Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Wrota Mazowsza. Usługi dla obywateli, przedsiębiorców i urzędów


Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego zachęca do obejrzenia krótkiego filmu promującego platformę Wrota Mazowsza. Dzięki niej mieszkańcy, przedsiębiorcy i instytucje publiczne otrzymują możliwość korzystania z urzędów drogą elektroniczną i dostęp do około 500 usług zestandaryzowanych i umiejscowionych na jednym portalu.


Wrota Mazowsza to dostęp do m.in. katalogu usług publicznych i formularzy elektronicznych wraz z Elektroniczną Skrzynką Podawczą. Z portalu korzysta już 314 mazowieckich gmin i powiatów.

Zobacz promocyjny filmik:

 

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x