Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Nowoczesny ambulans trafił na drogi powiatu przasnyskiego


SPZOZ Meditrans Ostrołęka wzbogacił się o cztery nowe ambulanse drogowe. Są to nowoczesne mercedesy wyposażone w niezbędny do ratowania ludzkiego życia i zdrowia sprzęt. Jeden z nich trafi na drogi powiatu przasnyskiego.


Nowe ambulanse zostaną przeznaczone dla zespołów specjalistycznych obsługujących miasto Ostrołęka, powiat pułtuski, powiat przasnyski oraz powiat ostrowski.

Do Meditransu trafiły cztery ambulanse drogowe typu C. Są to najnowsze mercedesy sprinter z silnikami wysokoprężnymi o pojemności trzech litrów. Wyposażone są w najnowocześniejszy sprzęt do ratowania życia i zdrowia pacjentów. Kwota dofinansowania na zakup pojazdów wyniosła 2,3 mln zł.

za: www.infoprzasnysz.com

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x