Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Oprawa obrazów grafik luster Mława
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

W lesie znajdziesz głównie buteleczki po „setkach”


Lasy pomiędzy Dunajem a Strzałkowem oraz w okolicy Pieńpola są posprzątane rękoma głównie młodzieży ze szkół w Stupsku i Morawach. Taką akcję sprzątania lasów w ramach zainicjowanej przez Prezydenta Andrzeja Dudę akcji #sprzątaMY zorganizowało leśnictwo Dunaj wraz z kołami łowieckimi Łoś i Paszkot.

Jolanta Karpińska podziękowania


Jak się okazuje, w tym roku w lesie łatwiej znaleźć butelki po wódce, niż grzyby.

– Śmieci w lasach jest tak dużo, że są nie do wyzbierania, a najwięcej było butelek po „setkach” – mówi Jacek Szlachta leśniczy leśnictwa Dunaj.

Około sześćdziesięcioosobowa grupa młodzieży ze Szkół w Stupsku i Morawach w dwóch grupach sprzątała leśne tereny w okolicy Pieńpola i pomiędzy Strzałkowem a Dunajem. Worki na śmieci i rękawiczki zapewniali leśnicy. Poczęstunek dla uczestników akcji przygotowali myśliwi z kół łowieckich pod przewodnictwem Grzegorza Kucińskiego.

JK

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

3
KOMENTARZE

avatar
1500
mławianka
Gość
mławianka

Te buteleczki po setkach to prawdziwa plaga.
Wszędzie ich pełno, a szczególnie po weekendzie.
Mógłby ktoś pomyśleć w końcu o skupowaniu tego badziewia, bo wszędzie rosną i to faktycznie dużo lepiej jak grzyby po deszczu.

Jaracz
Gość
Jaracz

male, tanie i silnie uzalezanijace. nadal legalne.

Wyspiański
Gość
Wyspiański

Zakazać 100 i 200, to jest trucizna