Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Alsen komputery Mława
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Uczniowie z SP 3 w akcji „#sprzątaMY”


W piątek 20 września roku uczniowie klas szóstych Szkoły Podstawowej nr 3 w Mławie  uczestniczyli w akcji   „#sprzątaMY”, która została zorganizowana przez Nadleśnictwo Dwukoły.  Szóstoklasiści  brali również  udział w lekcji przyrody oraz zapoznali się z historią schronów bojowych na „Pozycji Mławskiej”. Głównym zaś celem było sprzątnięcie okolic schronów. Natomiast  młodsze dzieci pod opieką swoich wychowawców porządkowały okoliczny tren Szkoły Podstawowej nr 3.

Jolanta Karpińska podziękowania


źródło i fot. SP 3

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500