Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Uczniowie z SP 3 w akcji „#sprzątaMY”


W piątek 20 września roku uczniowie klas szóstych Szkoły Podstawowej nr 3 w Mławie  uczestniczyli w akcji   „#sprzątaMY”, która została zorganizowana przez Nadleśnictwo Dwukoły.  Szóstoklasiści  brali również  udział w lekcji przyrody oraz zapoznali się z historią schronów bojowych na „Pozycji Mławskiej”. Głównym zaś celem było sprzątnięcie okolic schronów. Natomiast  młodsze dzieci pod opieką swoich wychowawców porządkowały okoliczny tren Szkoły Podstawowej nr 3.


źródło i fot. SP 3

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x