Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Oldboye blisko mistrzostwa. Konkurent tylko jedenJuż tylko Zielone Miasto może pokrzyżować szyki Oldboyom w drodze po kolejne mistrzostwo Dan-Bud Amatorskiej Ligi Orlika. Łatwo nie będzie, bowiem własna dobra forma to nie wszystko. Obrońcy tytułu muszą się potknąć i to najlepiej w obu pozostałych spotkaniach.

Jednak trudno na to liczyć, obserwując dokonania najlepszej ekipy poprzedniego sezonu. Po chwilowym kryzysie, czyli dwóch porażkach z rzędu, nie ma już śladu. Przekonali się o tym kolejni konkurenci – Joker, Marco i FC Kępa stracili aż czternaście goli. Najczęściej do siatki trafiali Andrzej Karpiński i Mariusz Walczak, ale celnymi strzałami popisali się także Maciej Rogalski  i Krzysztof Osiecki.

Zielone Miasto nawet jeśli nie sięgnie po pierwsze miejsce, tegoroczną edycję ligi zapisze z pewnością do wyjątkowo udanych. Mimo słabego startu nie zrezygnowali z walki, co przełożyło się na kapitalną passę. Jedenaście zwycięstw w trzynastu ostatnich meczach sprawiło, że zaczęli zagrażać nawet Oldboyom. Najwięcej trafień w zespole ma na koncie Michał Smoliński, nie próżnują także Artur Cybulski i Tomasz Maciejewski.

Za to na miano największego przegranego zapracowują solidnie gracze FC Kępy. Do niedawna liderzy, teraz gubią punkty na potęgę. Jeśli przegrają w poniedziałek z Jokerem, mogą wypaść poza podium, na którym plasowali się nieprzerwanie od trzeciej serii.

XVI kolejka (19 września): Joker – Marco 2:1, Zielone Miasto – Tamka 5:1, Oldboy 2 – ZTiR, Oldboy – FC Kępa 6:1, Body Club – OKM 7:0

XV kolejka (16 września): Tamka – Body Club 8:1, ZTiR – Zielone Miasto 0:1, FC Kępa – Oldboy 2 3:1, OKM – Joker 2:13, Marco – Oldboy 2:4

XVII kolejka (23 września): OKM – Zielone Miasto, Tamka – Oldboy 2, Body Club – Joker, ZTiR – Oldboy, FC Kępa – Marco

Klasyfikacja strzelców: 28 – Paweł Olszewski (Oldboy 2), 27 – Andrzej Karpiński (Oldboy), 19 – Sławomir Gołębiewski (Oldboy 2), 18 – Maciej Skrobiński (FC Kępa), 17 – Mateusz Sokół (Marco).

RS

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x