Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Anna Brzozowska nauczycielka z I LO laureatką konkursu „Opiekun stypendysty”Znamy laureatów II edycji konkursu „Opiekun stypendysty Roku 2018/2019”. Wśród 36 najlepszych z najlepszych znalazła się nauczycielka I Liceum Ogólnokształcącego w Mławie Anna Brzozowska.

W dniu 18 września 2019 r. Samorząd Województwa Mazowieckiego zorganizował uroczystą galę wręczenia nagród laureatom Konkursu Opiekun Stypendysty Roku 2018/19 realizowanego w ramach projektu Mazowiecki program stypendialny dla uczniów szczególnie uzdolnionych – najlepsza inwestycja w człowieka.

Wynikiem konkursu było wyłonienie laureatów oraz przyznanie tytułu Opiekuna Stypendysty Roku 2018/19 nauczycielom, którzy poprzez swoje zaangażowanie i efektywne podejście do realizacji projektów edukacyjnych stali się wzorem nauczyciela sprawującego opiekę nad szczególnie uzdolnionym stypendystą. W rejonie ciechanowskim jedynym nauczycielem, któremu komisja konkursowa składająca się z przedstawicieli kuratorium oświaty oraz mazowieckich samorządowych centrów doskonalenia nauczycieli przyznała tytuł laureata była pani Anna Brzozowska – nauczycielka matematyki z I Liceum Ogólnokształcącego im. Stanisława Wyspiańskiego w Mławie. Pani Anna Brzozowska sprawowała opiekę merytoryczną nad projektem edukacyjnym Oliwii Olbryś z klasy 2cI Liceum Ogólnokształcącego im. Stanisława Wyspiańskiego w Mławie pt.” „Ile plastiku zużywa młodzież w wieku 16-19 lat?” .

– Świetne wykształcenie, ale i duża wiedza praktyczna, wzmocnione zapałem, otwartością w pracy z młodymi ludźmi oraz tą cenną umiejętnością znalezienia w młodym człowieku pierwiastka niezwykłości. Tak możemy mówić o tegorocznych laureatach konkursu na opiekunów stypendystów. To 36. fantastycznych pedagogów, wzorów do naśladowania. Gratuluję i przede wszystkim dziękuję wszystkim nagrodzonym nauczycielom – mówi marszałek Adam Struzik.

Wszystkim nagrodzonym gratulacje składali marszałek Adam Struzik, członek zarządu województwa mazowieckiego Elżbieta Lanc, Krzysztof Piotr Skolimowski przewodniczący Komisji Edukacji, Nauki i Szkolnictwa Wyższego oraz zastępca Dyrektora Departamentu Edukacji Publicznej i Sportu Marcin Pawlak.

 źródło: UMWM

oprac. red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
2 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
nawigator juta
nawigator juta
2 lata temu

3 tysiące to śmieszne ,powinno być 30 000 za włożona prace i poświęcony czasz wolny .

Jukon
Jukon
2 lata temu

Gratulacje! Wyspiański górą!

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x