Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

To już dziś. Bitwa Mławska. Otwarte Mistrzostwa Polski ICO. Transmisja na żywo!


To już dziś (21.09 br.) na Mławskiej Hali Sportowej odbędą się największe zawody sportów walki od kilku dobrych lat. W zawodach bierze udział 16 klubów z całej Polski w różnych konkurencjach.


Jesteśmy gospodarzami tej imprezy jako klub. Proszę, abyśmy wszyscy wspólnie pokazali jacy jesteśmy gościnni. Pamiętajcie że zawody upamiętniają naszych bohaterów broniących granic Polski i Mławy podczas II wojny światowej. Uszanujmy to i uczcijmy z dumą, szacunkiem i pokorą!

Klub Senshi oraz Grupa Piechur dołożyła wiele starań, żeby te zawody były inne niż pozostałe, na których bywacie. Będą one w wyjątkowe w oprawie i klimacie II wojny światowej.

Walka fair play to ma być nasza wizytówka. Musimy pomagać naszym kolegom z całej Polski. Pamiętajcie również, że zawody to również zbiórka pieniędzy dla Kuby Jakubiaka, cierpiącego na autyzm.

Jesteście najlepszą ekipą i gospodarzem imprezy w Polsce!

Transmisję na żywo z wydarzenia można będzie oglądać na stronie Akademia Sztuk Walk Senshi na Facebooku.

BITWA MŁAWSKA Otwarte Mistrzostwa Polski ICO

BITWA MŁAWSKA Otwarte Mistrzostwa Polski ICO – 21.09.2019r.

Opublikowany przez Akademia Sztuk Walk Senshi Piątek, 20 września 2019

źródło: Akademia Sztuk Walk Senshi/FB
Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x