Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Nowa karetka dla mławskiego szpitala


W piątek 20.09.2019 do Mławy przyjechał minister zdrowia Łukasz Szumowski. Podczas spotkania w sali konferencyjnej mławskiego szpitala przekazał symboliczny czek na 400 tyś. złotych na zakup nowej karetki pogotowia.


Minister zdrowia Łukasz Szumowski i dyrektor mławskiego szpitala Waldemar Rybak podpisali umowę dotyczącą przekazania środków finansowych na zakup nowej karetki. Dzięki temu nowoczesny ambulans zastąpi wysłużone już auto. Pieniądze pochodzą z rządowego programu wymiany ambulansów. – Rząd przeznaczył 80 ml w skali kraju na to, żeby wymienić 200 karetek – mówił podczas konferencji minister zdrowia.

Zadowolenia z powodu inwestycji nie kryli starosta mławski Jerzy Rakowski i dyrektor mławskiego szpitala Waldemar Rybak.

RK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
80 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Kot_Prot
Kot_Prot
3 lata temu

Otwierasz lodówkę a tam posłanka Cicholska.

zolta zaba
zolta zaba
3 lata temu

Ciekawe co PiS zrobi z roszczeniami żydowskimi, ktore coraz bardziej są podnoszone? 300 mld dolarow zydzi bezprawnie zadaja od Polski. P. posel Cicholska rowniez glosowała przeciw ustawie antyroszczeniowej posła Rzymkowskiego. Czyli przeciw Polsce i Polakom.

Walery
Walery
3 lata temu

A ile karetek/ambulansów podarował Mlawie PSL. Co zrobił marszałek woj. mazowieckiego A.Struzik -PSL dla Mlawy oprocz tego, że zablokował pieniadze na budowę obwodnicy poludniowej Mławy.

Mlawiak
Mlawiak
3 lata temu

A skad ma komitet wyborczy Pis tyle kasy cala Mlawa jest zaśmiecona kampanią Pis przecież miała to taka skromna partia

dziadek z bliska
dziadek z bliska
3 lata temu
Reply to  Mlawiak

Mławiak–Pis miał być skromną partią , ale to było przed wyborami i w trakcie kampanii wyborczej, a jeśli już osiągnęli tą WŁADZĘ, to hasła się zmieniły, i teraz brzmią nieco inaczej a mianowicie HULAJ DUSZA PIEKŁA NIE MA, chyba że w tych wyborach doprowadzimy ich do tego PIEKŁA. Tak to wygląda na najwyższych szczeblach WŁADZY, a nie lepiej o ile nie gorzej dzieje się w SAMORZĄDACH.

Mlawiak
Mlawiak
3 lata temu

Zamiast kampani wyborczej i plakatow pomyślmy ilu dzieciom w domu dziecka można było by pomóc a one codzienie czekają na lepsze jutro. Ale najwżniejsza jest walka i dostanie sie właczy

Mlawiak
Mlawiak
3 lata temu

Ciekawe kto pokrywa koszt tych plakatow aby pis gdzie sie spojrzec plakaty Pis w domu boję puszkę z konserwą nawet otworzyć

Margaret Uważny
Margaret Uważny
3 lata temu
Reply to  Mlawiak

Jeśli na plakacie wyborczym, ulotce czy banerze widnieje stosowny dopisek w stylu Materiał wyborczy KW PiS, PSL itp. to znaczy że płaci za to komitet danej partii.

mławianka
mławianka
3 lata temu

Może tak, może nie.
Ja tam nie wierzę PIS-owi.
Oni wszystkiego używają do swojej propagandy wyborczej i wcale nie zdziwiłoby mnie to gdyby na ten cel szły pieniądze z budżetu państwa, czyli moje również. Media przecież cały czas do tego wykorzystują. W wiadomościach cały czas leci ich propaganda wyborcza za moje pieniądze.

XAWERY
XAWERY
3 lata temu

albo jesteś Margaret—albo uważny—komu ty chcesz wcisnąć tą ciemnotę, myślę że takim samym, znawcom jak sam jesteś. faktem jest że płci z to KW- PARTII, tylko powinieneś jeszcze napisać z czyich pieniędzy za te banery płaci, powinieneś wiedzieć że partie mają dotacje z budżetu na swą działalność, poza KUKIZ-15, I TO SĄ PIENIĄDZE MOJE, TWOJE, I WIELU POLAKÓW, są przypadki że wyborach lokalnych lokalne komitety wyborcze i kandydaci na Radnych którzy startują, pokrywają koszty reklamy i ulotek z własnej kieszeni, a mławiakowi chyba o takie wytłumaczenie chodziło. Ten dopisek o którym piszesz, to tylko jest dla zamydlenia ludziom oczu, na rzeczywiste stany finansowana kampanii. RACJĘ TRZEBA PRZYZNAĆ ==mławiance, która pisze wprost, że PIS czerpie całymi garściami pieniądze ze spółek SKARBU PAŃSTWA bo czy kandydaci PIS będący kandydatami, a biorący udział w tych spędach wyborczyk które są organizowane w godzinach pracy, to z czyich pieniędzy są opłacani, tak jak MORAWIECKI, KTÓRY WEDRUJE PO TYCH KONWENCJACH WYBORCZYCH I CZARUJE POLAKÓW, ILE TO JESZCZE KASY DORZUCI PRZED WYBORAMI—

Margaret Uważny
Margaret Uważny
3 lata temu
Reply to  XAWERY

Każdy kandydat będzie się starał, żeby ze swojej kieszeni jak najmniej wydać, bo o swoją kieszeń dba, a szczególnie Ci z PiSu. Nie jestem żadnym znawcą tematu, po prostu lubię oglądać ulotki i analizować. Generalnie chodziło mi w poprzednim poście o nakreślenie jakie są formalności. Wystarczy się przyjrzeć tym oficjalnym materiałom wyborczym typu ulotki i banery, wszystko jest pooznaczane, a dla mnie to jest jednoznaczne z tym, ze taki lanser z obrazka raczej z własnej kieszeni tego nie pokryje, a przynajmniej będzie się starał żeby mu to sfinansowali. Pamiętam z poprzednich wyborów kampanię Szydło, była nazywana królową płotów, ludzie szczególnie na wsiach chętnie sami się zgłaszali, żeby udostępniać jej plakaty na swoich posesjach. Ciekawy dokument na YT o tym fenomenie: https://www.youtube.com/watch?v=3ir9jiCSqss Jak się okazało kampania była niestety skuteczna. Posłana Cicholska chyba się zainspirowała, bo też oblega płoty.

XAWERY
XAWERY
3 lata temu

Margaret czy to było tak trudno pomysleć i od razu napisać, o czym piszesz w tym drugim poście, w całym tym galimatjasie, ciekawe jest kto te „śmieci” będzie zbierał, a ostatnio, wczoraj w skrzynce na listy odnalazłem ulotkę, pisowskiej kandydatki, z numerem 19 pewnie jakieś dzieciaki zarobiły sobie na lody.

Anonimowo
Anonimowo
3 lata temu

13 października 2019 roku wszystko będzie jasne. Mam nadzieję że Mławianie mądrze zagłosują.

Czytelniczka
Czytelniczka
3 lata temu

Co tu robi ten spadochroniarz? On nie jest z naszego okręgu, a tu kandyduje. Pieniądze, gdyby chcieli, to mogli dać 4 lata temu, a nie miesiąc przed wyborami.

Mlawiak
Mlawiak
3 lata temu

Cześć tu jest dla LANSU POWINNY BYĆ MOŻE 5 ,6 OSÓB A RESZTA BO WYBORY TO KPINA

XAWERY
XAWERY
3 lata temu
Reply to  Mlawiak

A czy P. Poseł Cicholska, to już na stałe do MŁAWY się sprowadziła, skłóciła swoje środowisko w CIECHANOWIE, i zaczyna jątrzyć w Mławie, tylko dlatego że Ciechanowianie mają już jej dość!!!—i w Mławie szuka głosów, a baner z Morawieckim, tym największym kłamcą i oszustem, który rozdaje i płaci za głosy naszymi pieniędzmi, świadczy tylko o tym że nie ma pewności że mandat znowu otrzyma. A ta ostatnia afera z sutenerem BANASIEM, BYŁYM MINISTREM FINANSÓW A OBECNIE SZEFEM NIK, który wynajmował pokoje na godziny przed postawionych złodzeii, świadczy że wokół PIS robi się coraz większy smród, a tych wszystkich malwersantów kryje szef SŁUŻB SPECJALNYCH szczurek KAMIŃSKI, ale jak ma ich nie kryć skoro sam był skazany na 4 lata odsiadki, a Prezydent DUDA, kolega z pisowskiej armady go ułaskawił, — LUDZIE CZY DO WAS TO NA PRAWDĘ NIE DOCIERA—TO JEST BAGNO W KTÓRYM UTOPIĄ NAS WSZYSTKICH—PAMIĘTAJMY ŻE 13 PAZDZERNIKA MOŻEMY TO ZMIENIĆ, i tych oszustów, rozliczyć, i za pomocą karty wyborczej wyrzucić na śmietnik historii, bo tam jest ich miejsce. Naprawdę, nie dziwię się mławiakowi o nicku „dziadek z bliska”, że zamieszcza i komentuje może nie raz za ostre, ale taka jest prawda, o tych pisowskich kłamcach i oszustach, trzeba powiedzieć że w swych komentarzach ma wiele racji.

Ksena
Ksena
3 lata temu

Do marudzących poniżej – na tym między innymi polega kampania wyborcza, żeby się POKAZYWAĆ. Mnie się podoba jak pani Karpińska prowadzi kampanię, jest moc! Życzę wszystkiego dobrego i przede wszystkim dużo głosów :)!

XAWERY
XAWERY
3 lata temu
Reply to  Ksena

No widzisz Ksena—ile za ten post pochwalny dostałaś głosów popierających, na cześć tej kandydatki Karpińskiej —tyle samo dostanie głosów ta twoja koleżanka, no przesadzam może troszeczkę więcej, jak zaangażuje swoją bliższą i dalszą rodzinkę, i takich sympatyków jak TY, Ksena chyba warto się zastanowić czy warto marnowac swój cenny głos, dla kandydatki która me ZEROWE SZANSE WYBORU.

Ewka
Ewka
3 lata temu

Na obie już się patrzeć nie chce uuuu nie za dużo ale parcie a ta błąd to już masakra.

Anonimowo
Anonimowo
3 lata temu
Reply to  Ewka

Ta czernawa podobno nie lepsza,, a charakterek niczym Krycha z kucykiem.

EWA
EWA
3 lata temu

Dwie Panie na zdjęciu miny mają nietęgie:) podobno rywalizują o „fotel posłanki powiatu mławskiego” jedna młoda i żądna poklasku bo co nie otworzyć tam ona , druga doświadczona i ze sceny zejść nie chce ciekawe czy jest szansa na przyjaźń:)

Anonimowo
Anonimowo
3 lata temu
Reply to  EWA

Oj, pewnie na pokaz czule się do siebie uśmiechają, a żeby mogły to by se oczy wydrapał i ten makijaż oraz fryzur jedna drugiej by w mig poprawiła. 😀

Fih
Fih
3 lata temu

Otwieram lodówkę a tam Karpinska. Niestety ilość plakatów nie przełoży się na głosy, bo ludzie będą głosować madrze. Nie wystarczy lansować się przy staroście.

Wiocha
Wiocha
3 lata temu

Pan KIELBINSKI to już jest wszędzie to ochydne.Mało i mało i mało .To czuć .

Olek
Olek
3 lata temu

Wybory, wybory, wybory.

Obserwator
Obserwator
3 lata temu

Jak widzicie to jest dofinansowanie. Reszta z budżetu szpitala i starostwa. Czyli z Waszych podatków.

XAWERY
XAWERY
3 lata temu
Reply to  Obserwator

Obserwator–tak to jest dofinansowanie na karetkę— tylko gdzie jest dofinansowanie dla Mławy z kwoty 2 miliardów które przeznaczyło MINISTERSTWO, dla Szpitali na dofinansowanie remontów i wyposażenia w sprzęt medyczny—A z tej puli mławski Szpital dostał tylko 170,000 tys, a inne ościenne szpitale nawet po milionie, i więcej.

Obserwator
Obserwator
3 lata temu

Służba zdrowia potrzebuje bardzo dużych nakładów pieniężnych i w Mławie także. Ale żadna partia rządząca nie może sobie z tym poradzić. A robienie spektaklu z przekazania pieniędzy na dofinansowanie karetki to lekka przesada.

Obserwator
Obserwator
3 lata temu

Szanowni Mławianie,
Po co tu dyskutować i wylewać żale. Każdemu szpitalowi w kraju taka karetka powinna się należeć raz w roku aby wymieniać tabor. A otoczka polityczna to już norma. Szkoda tylko naszych dzieci, które to będą te długi spłacać.

o_o
o_o
3 lata temu

Tylu dumnych i uśmiechniętych ojców sukcesu – wzruszyłem się.

anonimek
anonimek
3 lata temu
Reply to  o_o

i żaden ani grosza z własnej kieszeni nie wyjął, wszystkie grosze z naszych. tylu ojców?a o macochach zapomniałeś wspomnieć?cała ta „rodzinka” zapakowała swoje tłuste t.łki, żeby jeden papierek przywieźć, wystarczyło przelew przysłać! taniej by było i może jeszcze na ubezpieczenie tej karetki by zostało…

Były uczeń.
Były uczeń.
3 lata temu

Czy Pan Dyrektor Szkoły ma wolne w czasie pracy,urlop czy jest na L4? Chyba powinien reformować szkołe aby choć nieznacznie ponieść jej pozycje w rankingu. Chyba taki jest sens pracy dyrektora. Dlaczego nikt z jego pryncypałów, nie prowadzi corocznej oceny pracy? Czy Pan Dyrektor przedstawił już plan w jaki sposób zamierza poprawić wyniki edukacji uczniów w swojej szkole? Jak się tego nie robi, to zwolnijcie jego i pozostałych dyrektorów w Mławie i powołajcie tylko jednego dyrektora wszystkich szkół. Będzie odpowiadał za organizacje pracy a reszta będzie się toczyć własnym rytmem. Kto to wymyślił, żeby dyrektor najważniejszej mławskiej szkoły, włóczył się po zebraniach, wiecach i sesjach. Potem wszyscy się dziwią, znowu matury wypadły blado….to wina dzieci.

Obserwator
Obserwator
3 lata temu
Reply to  Były uczeń.

Ja to sie zastanawiam, co dyrektor szkoły robi na takim spotkaniu. Co szkola ma wspólnego z pozyskiwanie środków na karate. Niech sie Pan zajmie kompletowaniem kadry administcyjnej bo za chwilę będzie Pan pracował sam.. A kierownik KRUs. Ten Pan tez poczynil jakieś działania aby pozysksc srodki na nową karetkę??? Czy poprostu lansuje sie wszędzie i z każdym…. PS. Przestanie Pan w końcu skladac do każdego zdjęcia dłonie jak do modlitwy. Gest w jaki sposób składa Pan dłonie mowi o człowieku ze można mu zaufać, ze jest autorytetem…. Wyuczyl sie Pan tego gestu, a on jest bardzo nienaturalny w Pana wykonaniu….. I jest zaprzeczeniem Pańskiej osoby.

aloalo
aloalo
3 lata temu
Reply to  Obserwator

Dyrektor szkoły kandyduje to wiadomo po co się tam znalazł, a dyrektor Krusu? To dopiero zagadka.

Next
Next
3 lata temu
Reply to  aloalo

CIEZKIE ZAGADKI SĄ DLA MĄDRYCH LUDZI .Co niektórzy wiedzą że to człowiek UCZCIWY z klasą kulturą do ludzi i nie lansuje się jeśli nie jego działka Tu widocznie dużo zrobił A zagadka dalej jest zagadka.

XAWERY
XAWERY
3 lata temu
Reply to  Next

Ten Pan POL—jest tak samo „uczciwy” jak P. Łukasik i P. Kiełbiński, ile klas skończył to nie wiem, ale lansuje się przy każdej okazji. Z twego postu wynika że dla ciebie piszącego ta postać jest także ZAGADKĄ.

Jeon
Jeon
3 lata temu
Reply to  aloalo

Dyrektor szkoły powinien być chyba w szkole. Czy to nie jest kampania? Akurat on startuje.

Do OBSERWATOR
Do OBSERWATOR
3 lata temu
Reply to  Obserwator

Oj zły pan OBSERWATOR …BO wlasnie chciałem napisać że Pana Pol wreszcie miło zobaczyć na fotografii bo inni to już przesyt .P Pol nie pcha się tam gdzie do czegoś nie przyłożył RĘKI. A układ złożył dłoni P Pol bardzo dobrze spoko to ludzka nienawiść.!

Obserwator
Obserwator
3 lata temu
Reply to  Do OBSERWATOR

Ja nie mam powodu zeby nienawidzic ludzi tak jak Ty. I założę sie ze Pan Kierownik Krus nie przyczynił sie do pozyskania jakichkolwiek środków na karetkę. Wogole nie wiem czy przyczycznia sie do czegokolwiek oprócz lansu….

Nero
Nero
3 lata temu
Reply to  Obserwator

Wiesz co to lans. Nie masz pojęcia jesteś za krótki w uszach hihi

XAWERY
XAWERY
3 lata temu
Reply to  Nero

Nero że jesteś kumplem tego młodego dla lansu POLA to widać po twoim wpisie, widac także że te twoje uchale muszą być większe od tych które posiadają OSŁY.

Do OBSERWATOR
Do OBSERWATOR
3 lata temu
Reply to  Obserwator

TO ZŁY Z CIEBIE OBSERWATOR I PROSTY CZŁOWIEK!Z KTÓRYM NIE MA O CZY ROZMAWIAĆ.

Olaf
Olaf
3 lata temu
Reply to  Obserwator

Pan Michał nie kandyduje bo nie chce. To że jest jego zasługą również że będziemy mieć nowy ambulans to każdy myślący człowiek wie.

Idzik
Idzik
3 lata temu
Reply to  Olaf

Hahaha napewno już w to uwierze. Co zlozyl wniosek w tej sprawie.. Przeciez to nawet nie jego zakres działania

dziadek z bliska
dziadek z bliska
3 lata temu
Reply to  Olaf

Olaf—czyżbyś nie wiedział że chcieć a móc==to jest ogromna różnica.

Mila
Mila
3 lata temu
Reply to  Obserwator

Radny Pol To prawdziwy działacz. Społecznik, człowiek która ma niekwestionowaną klasę.

anonimek
anonimek
3 lata temu
Reply to  Mila

śmiem kwestionować. dalej uważasz,że niekwestionowaną? co do gestu-gest resortowy od prezesa, przez premiera,prezydenta, posłów i senatorów bobrej zmiany po Jana i Marię na Annie C. skończywszy.

anonimek
anonimek
3 lata temu
Reply to  Były uczeń.

kto to wymyślił?PREZES w roli pierwszego …

Ewka
Ewka
3 lata temu

Ci C nie znają wnętrza polityki niech porostu nie osadzaja Są wśród tych głów na zdjęciu ludzie zastawki którzy to za rozmowy rozmowy i jeszcze raz rozmowy dla ludzi.

dziadek z bliska
dziadek z bliska
3 lata temu
Reply to  Ewka

Ewka ogarnij się troszeczkę ze swymi myślami, i napisz nam o co ci w tym twoim poście chodzi????

kos
kos
3 lata temu

A czy Panowie ze zdjęcia zapytali Pana Ministra dlaczego nasz szpital otrzymał tak małe dofinansowanie ????

dziadek z bliska
dziadek z bliska
3 lata temu
Reply to  kos

kos—ci Panowie ze zdjęcia po prostu zapomnieli się ZAPYTAĆ!!!—jak będzie następna karetka to zapytają.

Anonim
Anonim
3 lata temu
Reply to  kos

Ci panowie ze zdjęcia są dumni, że mogli sobie zrobić focie w tak znamienitym towarzystwie. Nie rozumiem tylko jednego: ja nie wyrażałem zgody na to żeby finansować kampanię wyborczą PIS, a oni bezczelnie wykorzystują na cele swojej kampanii wyborczej pieniądze również z moich podatków. Ja się temu otwarcie sprzeciwiam. Tak nie powinno być.

mławianka
mławianka
3 lata temu

Spot wyborczy za nasze wspólne pieniądze.
Żałosne jest to, czego dopuszcza się „dobra zmiana”
Nie dość, że okupuje ogólnopolskie media i wpaja (wszczepia) ludziom jakieś androny oraz używa ich bezczelnie do swojej i tylko swojej kampanii wyborczej, to jeszcze stosuje rozdawnictwo przedwyborcze za pieniądze wszystkich podatników.
Czego jeszcze się dopuszczą przed wyborami?????????????????
Spółki Skarbu Państwa też już wykorzystane w Kampanii wyborczej (np. cysterny Orlenu).

Anonimowo
Anonimowo
3 lata temu
Reply to  mławianka

Jeżeli dla Pani zakup nowej karetki jest żałosny to brak mi słów. To jest dla dobra wszystkich nawet i Pani. A kampania rządzi się swoimi prawami. Mają się czym chwalić to się chwalą. Z tego co wiem będzie jeszcze druga karetka. TO ŹLE??!!. brak słów na Pani komentarz. Od ponad 10 lat nie było żadnych zakupów karetki. A te co są w trakcie dojazdu do pacjenta czy wypadku potrafiły się popsuć i przyjeżdżały z ościennych powiatów. Tak wg. Pani jest lepiej? A co do cystern to zachęcam do lektóry co poprzednia ekipa przez 8 lat robiła. Brak słów. NIECH LUDZIE WIEDZĄ JAK TO WYGLĄDAŁO. JA NIE MÓWIĘ ŻE PIS JEST DOBRY ALE CI WCZEŚNIEJ CO ZRPBILI. DNO DNO I JESZCZE RAZ DNO. BROŃ PANIE BOŻE PRZED TAKIMI PATRIOTAMI. Jeżeli ludziom jest tak źle to w październiku ich nie wybiorą. Tak że nie musi się Pani martwić.

MartaM
MartaM
3 lata temu
Reply to  Anonimowo

Przez 8 ostatnich lat… tępi ludzie, oj tępi już nie wiem czy śmiać się, płakać czy…

XAWERY
XAWERY
3 lata temu
Reply to  MartaM

WITAM PO DŁUŻSZEJ NIEOBECNOŚCI MarteM– i od razu z postem w punkt, ale na tępotę nie mam rady, a to ze śmiechu nad tymi naiwniakami można się popłakać, ale śmiech to zdrowie

mławianka
mławianka
3 lata temu
Reply to  Anonimowo

Ty jesteś żałosny, bo nic nie rozumiesz.
JA NIE PISZĘ, ŻE ZAKUP KARETKI JEST ŻAŁOSNY, tylko że cała otoczka jest żałosna.
Po co tam Kiełbiński, Jackowski? Cicholska? Karpińska????
Nie widzisz, że to jest jawna kampania wyborcza PIS?
Kampania w3yborcza z pieniędzy państwowych czyli z naszych.
Umyj twarz zimną wodą, jeśli tego nie dostrzegasz.

Anonimowo
Anonimowo
3 lata temu
Reply to  mławianka

Czy to z PIS czy PSL, PO, SLD wszyscy by tak zrobili sama Pani doskonale o tym wie. Dla mnie niech sobie robią zdjęcia kto chce i się chwalą. Grunt by mieli czym i to było dla naszego dobra. Karetka super rondo super oby tak więcej. Rowy przy drogach powiatowych zadbane jak nigdy proszę się przejechać i zobaczyć. Ja za pis Nie jestem ale staram się dostrzec to co dobre

Anonim
Anonim
3 lata temu
Reply to  Anonimowo

Nie proszę pana. Ja się z tym nie zgadzam.
Ja protestuję!
Ja nie życzę sobie, żeby PIS robił sobie kampanię wyborczą za moje pieniądze.
Wykorzystują media publiczne do swojej kampanii, na które idą również pieniądze z mojej kieszeni.
Wykorzystują pieniądze z moich podatków dla swojej kampanii.
Nie przypominam sobie, żebym wyrażał zgodę na finansowanie kampanii PIS.
Żaden rząd do tej pory nie posunął się tak daleko jak rząd PIS.
Ja ostro się temu sprzeciwiam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Anonimowo
Anonimowo
3 lata temu
Reply to  mławianka

Co do Karpińskiej to starosta z nią złożył wniosek. Proszę sprawdzić w starostwie

mławianka
mławianka
3 lata temu
Reply to  Anonimowo

Karpińska jest pracownikiem starostwa, Panie Anonimowo? Proszę odpowiedzieć mi na to pytanie, bo widzę, że jest Pan( a może Pani?) dobrze zorientowany.
Co do zakupu karetek w ciągu ostatnich 10 lat, to jednak jak widzę, jest Pan niedoinformowany. Proszę się poduczyć.

Do mlawianki
Do mlawianki
3 lata temu
Reply to  mławianka

Co ty kobieto za bzdury wypisujesz. Pani Karpińska jest członkiem zarządu a nie żadnym pracownikiem starostwa.

mławianka
mławianka
3 lata temu
Reply to  Do mlawianki

„”Do mławianki”, co ty za bzdury wypisujesz.
Czytać nie umiesz?
Zapytać się nie wolno?
Czy ja muszę wszystko wiedzieć? – nie muszę.
Mógłbyś grzeczniej odpowiadać na pytania, a nie wywyższać się.

XAWERY
XAWERY
3 lata temu
Reply to  mławianka

mławianka—-powinnaś brać pod uwagę że polemika, z tymi nawiedzonymi prostakami, z tej pisowskiej armady mija się z celem, oni zawsze odwracają kota ogonem, nie potrafią odpowiedzieć na zadane pytania, bo mają poważny problem z myśleniem, a odpowiedziąjest zawsze atak.

Anonimowo
Anonimowo
3 lata temu
Reply to  Do mlawianki

Członek zarządu też mi fucha. Na pewno nie z tego powodu się lansuje, tylko z tego, że kandyduje w posły. Do wniosku o dofinansowanie karetki z pewnością się nie przyczyniła, a składać to go mogła i sprzątaczka.

dziadek z bliska
dziadek z bliska
3 lata temu
Reply to  mławianka

Szanowna mławianko ,do takiego CYMBAŁA, JAK ANONIM TO PANI TŁUMACZENIE I TAK NIE DOTRZE. bo on nie patrzy na to otoczkę tych polityków którzy są aktywni przed wyborami i rozdają podarki–MA PANI RACJĘ TO JEST BARDZO ŻAŁOSNE– temu osobnikowi to i mycie nic nie pomoże bo on ma klapki na oczach, a zdejmie je dopiero wtedy kiedy nie będzie miał co do garnka włożyć

EWA
EWA
3 lata temu
Reply to  Anonimowo

OBECNI PATRIOCI ZOSTAWIA POLSKĘ JAK PO POŻODZE ROZKRADZIONĄ SKŁÓCONĄ I BEZBRONNĄ I TO Z IMIENIEM BOGA NA USTACH ZAKŁAMANIE ZAKŁAMANIE I OBŁUDA

Mlawiak
Mlawiak
3 lata temu
Reply to  mławianka

DO MLAWIANKI nie znasz się nic na polityce W tej chwili jest dużo niż było .

mławianka
mławianka
3 lata temu
Reply to  Mlawiak

Tak, jest dużo propagandy PIS, jest dużo mydlenia oczu, jest dużo nienawiści do opozycji,
Jest po prostu tego wszystkiego za dużo.
Zwróć uwagę na swoją znajomość polityki, a potem dopiero czepiaj się innych.
Komentowanie nie polega na czepialstwie innych użytkowników. Ty nie wnosisz nic do tej dyskusji.

dziadek zbliska
dziadek zbliska
3 lata temu
Reply to  mławianka

Szanowna mławianko–Nie będę się powtarzał ale dodam tylko że dla Pani, postów, wyrażam SZACUNEK, oby każdy z nas zrozumiał to tak jak Pani, a co nie którzy piszący przestali bujać w obłokach pisowskiego absurdu, bo normalnie myślący ludzie mają dość realizacji HASŁA KURSKIEGO Z TVP–TEN CIEMNY LUD I TAK WSZYSTKO KUPI.!!!!!! Uważam że LUD PROSTY SWÓJ ROZUM MA– I IDIOTY ROBIĆ Z SIEBIE NIE DA!!! Bo cóż mają zrobić POLACY z tak jawnymi draniami, wygląda na to że w tym całym bałaganie, najniżej upadło społeczeństwo, które pozwala,, żeby jawni dranie prawili nam kazania o moralności—A WIĘC ZADAJMY SOBIE PYTANIE CZY MY POLACY, NAPRAWDĘ JEŚTEŚMY JUŻ TAKIM SPOŁECZEŃSTWEM??? JEŚLI TAK TO JEST TO BARDZO PRZYKRE.!!!

dziadek z bliska
dziadek z bliska
3 lata temu
Reply to  Mlawiak

Mławiak— jak byś się znał na polityce i lokalnych układach, to byś tak głupiej polemiki nie prowadził, z mławianką, która w swych postach i wiedzą przerasta cię o głowę, zwracam ci uwagę że nie dokończyłeś swego postu—ale zrobię to za ciebie. Masz rację że w tej chwili jest za dużo oszustów, kłamców, i złodzieji, którzy łgają jak z nut aby tylko dorwać się do władzy, i dobrze prezentować się na zdjęciach a to co wyprawiają pisowcy to woła o pomstę do nieba. Przykro jest patrzeć na tą mławską pisowską wierchuszkę, którzy przed wyborami naobiecywali, ale jak siedli na stołkach to już o tym zapomnieli, to dotyczy tych wszystkich osobników ze zdjęcia, i cóż z tego że my się tej i podobnym imprezom, sprzeciwiamy, TA GWARDIA TYCH OSZUSTÓW SOBIE NIC Z TEGO NIE ROBI, DO 13, PAZDZIERNIKA MUSIMY JAKOŚ WYTRZYMAĆ A CO PO TEJ DACIE — ZOBACZYMY!!!–A SYMPATYCY PIS, możecie mówić co chcecie, o PO i PSL, ale takiego podziału i niszczenia ludzi, jak robi to PIS, nie wprowadzili–i do tego jeszcze z różańcem w ręku. TO JEST STRASZNE!!!!! Nie wiem jak państwo—ale ja chciałbym jeszcze przeżyć w swym życiu: WOLNĄ POLSKĘ OD PISU–ORAZ JARKA SIEDZĄCEGO Z ZIOBRĄ W KICIU.!! Można się mylić, i być dobrym człowiekiem, ale dziś moi nie tylko moi adwersarze, i przeciwnicy nie mylą się –tylko kłamią i szkodzą, szkodzą sobie i nam wszystkim, a głownym naszym mechanizmem jednoczenia się ludzi w internecie, jest POCZUCIE KRZYWDY, do tych którzy nas krzywdzą, czyli pisowskich oszustów!!!

prostownik
prostownik
3 lata temu

Dzidek -dostałeś 13-kę? A jak nie będziesz tak ,,klapał” swoją niewyparzoną gembom to dostaniesz i 14-kę!

Media
Media
3 lata temu

DO DXIADEK Z BLISKA oszustwo kłamstwo złodziejstwo było za czasow PO ludzi mieli za nic.Oblawiali się sami i na Polskę mówiło się KU…..WA to były ochydne czasy PiS niech zrobi porzadek

Wiesiek
Wiesiek
3 lata temu
Reply to  Media

Media czy tez inaczej TV PiS. Chwalisz nieudaczników, którzy już próbują rządzić 4 lata. Sprzedali lub inaczej wracaja Polskę do czasow komunizmu. Wszystkim wszystko po równo. Czy sie stoi czy się leży wypłata się należy. Ja krytykowałem też jak rządziło SLD, PiS, PO i krytykuję obecną władzę za niedotrzymywanie obietnic przedwyborczych ale i za sposób sprawowania władzy.

dziadek z bliska
dziadek z bliska
3 lata temu
Reply to  Media

Twoje porównania są śmiechu warte, czyżbyś był ślepy na prawdę i nie dostrzegał, jak ekipa rządząca rozkrada KRAJ I NAS POLAKÓW, a z takimi postami jak twój,ciebie można śmiało dodać do tych pisowskich komunistów i złodzieji, o których tak głośno krzyczał na miesięcznicy BRUDZIŃSKI, I ZA ZASŁUGI ZOSTAŁ europosłem, powinieneś uważać aby PIS nie zrobił porządku najpierw z tobą, a przydało by ci się to, może cokolwiek z tych rządów tej mafi by wreszcie do ciebie dotarło. Jesteś jednym z tych którzy nie posluchali ś,p ojca Kaczyńskich, ktory modlił się aby jego synowie nie doszli do władzy, i nie zniszczyli jego I NASZEJ OJCZYZNY,. POLACY NIE POSŁUCHALI I MAMY TO CO MAMY. rację ma WIESIEK , i nIe ma sie co dziwić media to inaczej PIS.

dziadek z bliska
dziadek z bliska
3 lata temu
Reply to  Media

Media od czasu do czasu powinieneś obejrzeć sobie inne media niż TVP PIS, to samo winien zrobić –prostownik,może jak byście skorzystali z tych pokojów na godziny to być może zmienilibyście zdanie o tej mafii oszustów i złodzieji–którzy po takiej praktyce zostają ministrami, i to jest cały PIS nie wstyd wam.

XAWERY
XAWERY
3 lata temu
Reply to  Mlawiak

Szanowna -mławianko i oto masz przykład człowieka o nicku Mławiak, pisowskiego aktywisty i obrońcy który zna sie na wszystkim–a nie potrafi zdania sklecić wyrazić wprost swych myśli—TO JEST PRAWDZIWY WYBORCA PIS-U. który wie że gdzieś dzwonią –ale nie wie w którym kościele,

mławianka
mławianka
3 lata temu
Reply to  XAWERY

To że kradną nieważne, bo się dzielą. Wiadomo że każda władza kradnie – to fakt niezbity. Ale władza może być dobra lub zła. Dobra to taka, która owszem kradnie, ale podzieli się (500+, 13 emerytura) .
To że prezes NIK prowadzi burdel nieważne, bo chodzą tam po kościele.
To ze łamią konstytucję nieważne, bo po co komu .
To że spaskudzili szkolnictwo nieważne, bo czytać i pisać i tak się bachory nauczą.
To ze służba zdrowia leży – nieważne i tak musisz umrzeć z jakiegoś powodu.

XAWERY
XAWERY
3 lata temu
Reply to  mławianka

DZIĘKI !!-===mławianka !!, za uzupełnienie mego postu, właśnie to jest cała prawda, o tej pisowskiej rządzącej ekipie, i ich wiernych acz bardzo ,naiwnych wyborcach, zgadzam się każda władza kradnie, bo zgodnie z przysłowiem że „nie ma grabi od siebie tylko do siebie” ale to co wyczynia obecna pisowska ekipa to przechodzi ludzkie pojęcie, a robi to wszystko naszym kosztem, bo wczxeśniej czy pózniej, będziemy musieli za to płacić, wszak zadużenie przekroczyło już 1 bilion złotych, a ten karakan dalej jeżdzą z Morawieckim i ovbiecują dosypując kasy, no i KURSKI Z Tvp CIESZY SIĘ ŻE JEGO HASŁO JEST WCIĄŻ AKTUALNE—CIEMNY LUD WSZYSTKO KUPI!!!!-===no i kupuje ale te 500+, i 13 emerytura—to sumy idą w miliardy, i tak bez końca można by pisać o tych złodziejskich sukcesach tej WŁADZY, i musimy to pisać może to do niektórych, wreszcie dotrze, że manny z nieba nie będzie za to wsztstko trzeba będzie płacić, a ci którzy nam ten niby RAJ tworzą przyjdzie na nich czas że kiedyś za to odpowiedzą. Żal tylko że kiedy głosowano w sejmie ubiegłej kadencji, wniosek za postawienie KACZYŃSKIEGO I ZIOBRY PRZED TRYBUNAŁEM STANU to w sejmie zabrakło 10 głosów w większości z PO, aby ten wniosek zrealizować, no i terz w/w Panowie pokazuj co potrafią, realizują wspolnie hasło Kaczyńskiego że w Warszawie będziemy mieli Budapeszt, i powoli staję si.e to faktem!!!

80
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x