Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Nowa karetka dla mławskiego szpitala


W piątek 20.09.2019 do Mławy przyjechał minister zdrowia Łukasz Szumowski. Podczas spotkania w sali konferencyjnej mławskiego szpitala przekazał symboliczny czek na 400 tyś. złotych na zakup nowej karetki pogotowia.

Minister zdrowia Łukasz Szumowski i dyrektor mławskiego szpitala Waldemar Rybak podpisali umowę dotyczącą przekazania środków finansowych na zakup nowej karetki. Dzięki temu nowoczesny ambulans zastąpi wysłużone już auto. Pieniądze pochodzą z rządowego programu wymiany ambulansów. – Rząd przeznaczył 80 ml w skali kraju na to, żeby wymienić 200 karetek – mówił podczas konferencji minister zdrowia.

Zadowolenia z powodu inwestycji nie kryli starosta mławski Jerzy Rakowski i dyrektor mławskiego szpitala Waldemar Rybak.

RK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

80
KOMENTARZE

avatar
1500
Kot_Prot
Gość
Kot_Prot

Otwierasz lodówkę a tam posłanka Cicholska.

zolta zaba
Gość
zolta zaba

Ciekawe co PiS zrobi z roszczeniami żydowskimi, ktore coraz bardziej są podnoszone? 300 mld dolarow zydzi bezprawnie zadaja od Polski. P. posel Cicholska rowniez glosowała przeciw ustawie antyroszczeniowej posła Rzymkowskiego. Czyli przeciw Polsce i Polakom.

Walery
Gość
Walery

A ile karetek/ambulansów podarował Mlawie PSL. Co zrobił marszałek woj. mazowieckiego A.Struzik -PSL dla Mlawy oprocz tego, że zablokował pieniadze na budowę obwodnicy poludniowej Mławy.

Mlawiak
Gość
Mlawiak

A skad ma komitet wyborczy Pis tyle kasy cala Mlawa jest zaśmiecona kampanią Pis przecież miała to taka skromna partia

dziadek z bliska
Gość
dziadek z bliska

Mławiak–Pis miał być skromną partią , ale to było przed wyborami i w trakcie kampanii wyborczej, a jeśli już osiągnęli tą WŁADZĘ, to hasła się zmieniły, i teraz brzmią nieco inaczej a mianowicie HULAJ DUSZA PIEKŁA NIE MA, chyba że w tych wyborach doprowadzimy ich do tego PIEKŁA. Tak to wygląda na najwyższych szczeblach WŁADZY, a nie lepiej o ile nie gorzej dzieje się w SAMORZĄDACH.

Mlawiak
Gość
Mlawiak

Zamiast kampani wyborczej i plakatow pomyślmy ilu dzieciom w domu dziecka można było by pomóc a one codzienie czekają na lepsze jutro. Ale najwżniejsza jest walka i dostanie sie właczy

Mlawiak
Gość
Mlawiak

Ciekawe kto pokrywa koszt tych plakatow aby pis gdzie sie spojrzec plakaty Pis w domu boję puszkę z konserwą nawet otworzyć

Margaret Uważny
Gość
Margaret Uważny

Jeśli na plakacie wyborczym, ulotce czy banerze widnieje stosowny dopisek w stylu Materiał wyborczy KW PiS, PSL itp. to znaczy że płaci za to komitet danej partii.

mławianka
Gość
mławianka

Może tak, może nie.
Ja tam nie wierzę PIS-owi.
Oni wszystkiego używają do swojej propagandy wyborczej i wcale nie zdziwiłoby mnie to gdyby na ten cel szły pieniądze z budżetu państwa, czyli moje również. Media przecież cały czas do tego wykorzystują. W wiadomościach cały czas leci ich propaganda wyborcza za moje pieniądze.

XAWERY
Gość
XAWERY

albo jesteś Margaret—albo uważny—komu ty chcesz wcisnąć tą ciemnotę, myślę że takim samym, znawcom jak sam jesteś. faktem jest że płci z to KW- PARTII, tylko powinieneś jeszcze napisać z czyich pieniędzy za te banery płaci, powinieneś wiedzieć że partie mają dotacje z budżetu na swą działalność, poza KUKIZ-15, I TO SĄ PIENIĄDZE MOJE, TWOJE, I WIELU POLAKÓW, są przypadki że wyborach lokalnych lokalne komitety wyborcze i kandydaci na Radnych którzy startują, pokrywają koszty reklamy i ulotek z własnej kieszeni, a mławiakowi chyba o takie wytłumaczenie chodziło. Ten dopisek o którym piszesz, to tylko jest dla zamydlenia ludziom oczu, na… Czytaj więcej »

Margaret Uważny
Gość
Margaret Uważny

Każdy kandydat będzie się starał, żeby ze swojej kieszeni jak najmniej wydać, bo o swoją kieszeń dba, a szczególnie Ci z PiSu. Nie jestem żadnym znawcą tematu, po prostu lubię oglądać ulotki i analizować. Generalnie chodziło mi w poprzednim poście o nakreślenie jakie są formalności. Wystarczy się przyjrzeć tym oficjalnym materiałom wyborczym typu ulotki i banery, wszystko jest pooznaczane, a dla mnie to jest jednoznaczne z tym, ze taki lanser z obrazka raczej z własnej kieszeni tego nie pokryje, a przynajmniej będzie się starał żeby mu to sfinansowali. Pamiętam z poprzednich wyborów kampanię Szydło, była nazywana królową płotów, ludzie szczególnie… Czytaj więcej »

XAWERY
Gość
XAWERY

Margaret czy to było tak trudno pomysleć i od razu napisać, o czym piszesz w tym drugim poście, w całym tym galimatjasie, ciekawe jest kto te „śmieci” będzie zbierał, a ostatnio, wczoraj w skrzynce na listy odnalazłem ulotkę, pisowskiej kandydatki, z numerem 19 pewnie jakieś dzieciaki zarobiły sobie na lody.

Anonimowo
Gość
Anonimowo

13 października 2019 roku wszystko będzie jasne. Mam nadzieję że Mławianie mądrze zagłosują.

Czytelniczka
Gość
Czytelniczka

Co tu robi ten spadochroniarz? On nie jest z naszego okręgu, a tu kandyduje. Pieniądze, gdyby chcieli, to mogli dać 4 lata temu, a nie miesiąc przed wyborami.

Mlawiak
Gość
Mlawiak

Cześć tu jest dla LANSU POWINNY BYĆ MOŻE 5 ,6 OSÓB A RESZTA BO WYBORY TO KPINA

XAWERY
Gość
XAWERY

A czy P. Poseł Cicholska, to już na stałe do MŁAWY się sprowadziła, skłóciła swoje środowisko w CIECHANOWIE, i zaczyna jątrzyć w Mławie, tylko dlatego że Ciechanowianie mają już jej dość!!!—i w Mławie szuka głosów, a baner z Morawieckim, tym największym kłamcą i oszustem, który rozdaje i płaci za głosy naszymi pieniędzmi, świadczy tylko o tym że nie ma pewności że mandat znowu otrzyma. A ta ostatnia afera z sutenerem BANASIEM, BYŁYM MINISTREM FINANSÓW A OBECNIE SZEFEM NIK, który wynajmował pokoje na godziny przed postawionych złodzeii, świadczy że wokół PIS robi się coraz większy smród, a tych wszystkich malwersantów kryje… Czytaj więcej »

Ksena
Gość
Ksena

Do marudzących poniżej – na tym między innymi polega kampania wyborcza, żeby się POKAZYWAĆ. Mnie się podoba jak pani Karpińska prowadzi kampanię, jest moc! Życzę wszystkiego dobrego i przede wszystkim dużo głosów :)!

XAWERY
Gość
XAWERY

No widzisz Ksena—ile za ten post pochwalny dostałaś głosów popierających, na cześć tej kandydatki Karpińskiej —tyle samo dostanie głosów ta twoja koleżanka, no przesadzam może troszeczkę więcej, jak zaangażuje swoją bliższą i dalszą rodzinkę, i takich sympatyków jak TY, Ksena chyba warto się zastanowić czy warto marnowac swój cenny głos, dla kandydatki która me ZEROWE SZANSE WYBORU.

Ewka
Gość
Ewka

Na obie już się patrzeć nie chce uuuu nie za dużo ale parcie a ta błąd to już masakra.

Anonimowo
Gość
Anonimowo

Ta czernawa podobno nie lepsza,, a charakterek niczym Krycha z kucykiem.

EWA
Gość
EWA

Dwie Panie na zdjęciu miny mają nietęgie:) podobno rywalizują o „fotel posłanki powiatu mławskiego” jedna młoda i żądna poklasku bo co nie otworzyć tam ona , druga doświadczona i ze sceny zejść nie chce ciekawe czy jest szansa na przyjaźń:)

Anonimowo
Gość
Anonimowo

Oj, pewnie na pokaz czule się do siebie uśmiechają, a żeby mogły to by se oczy wydrapał i ten makijaż oraz fryzur jedna drugiej by w mig poprawiła. 😀

Fih
Gość
Fih

Otwieram lodówkę a tam Karpinska. Niestety ilość plakatów nie przełoży się na głosy, bo ludzie będą głosować madrze. Nie wystarczy lansować się przy staroście.

Wiocha
Gość
Wiocha

Pan KIELBINSKI to już jest wszędzie to ochydne.Mało i mało i mało .To czuć .

Olek
Gość
Olek

Wybory, wybory, wybory.

Obserwator
Gość
Obserwator

Jak widzicie to jest dofinansowanie. Reszta z budżetu szpitala i starostwa. Czyli z Waszych podatków.

XAWERY
Gość
XAWERY

Obserwator–tak to jest dofinansowanie na karetkę— tylko gdzie jest dofinansowanie dla Mławy z kwoty 2 miliardów które przeznaczyło MINISTERSTWO, dla Szpitali na dofinansowanie remontów i wyposażenia w sprzęt medyczny—A z tej puli mławski Szpital dostał tylko 170,000 tys, a inne ościenne szpitale nawet po milionie, i więcej.

Obserwator
Gość
Obserwator

Służba zdrowia potrzebuje bardzo dużych nakładów pieniężnych i w Mławie także. Ale żadna partia rządząca nie może sobie z tym poradzić. A robienie spektaklu z przekazania pieniędzy na dofinansowanie karetki to lekka przesada.

Obserwator
Gość
Obserwator

Szanowni Mławianie,
Po co tu dyskutować i wylewać żale. Każdemu szpitalowi w kraju taka karetka powinna się należeć raz w roku aby wymieniać tabor. A otoczka polityczna to już norma. Szkoda tylko naszych dzieci, które to będą te długi spłacać.

o_o
Gość
o_o

Tylu dumnych i uśmiechniętych ojców sukcesu – wzruszyłem się.

anonimek
Gość
anonimek

i żaden ani grosza z własnej kieszeni nie wyjął, wszystkie grosze z naszych. tylu ojców?a o macochach zapomniałeś wspomnieć?cała ta „rodzinka” zapakowała swoje tłuste t.łki, żeby jeden papierek przywieźć, wystarczyło przelew przysłać! taniej by było i może jeszcze na ubezpieczenie tej karetki by zostało…

Były uczeń.
Gość
Były uczeń.

Czy Pan Dyrektor Szkoły ma wolne w czasie pracy,urlop czy jest na L4? Chyba powinien reformować szkołe aby choć nieznacznie ponieść jej pozycje w rankingu. Chyba taki jest sens pracy dyrektora. Dlaczego nikt z jego pryncypałów, nie prowadzi corocznej oceny pracy? Czy Pan Dyrektor przedstawił już plan w jaki sposób zamierza poprawić wyniki edukacji uczniów w swojej szkole? Jak się tego nie robi, to zwolnijcie jego i pozostałych dyrektorów w Mławie i powołajcie tylko jednego dyrektora wszystkich szkół. Będzie odpowiadał za organizacje pracy a reszta będzie się toczyć własnym rytmem. Kto to wymyślił, żeby dyrektor najważniejszej mławskiej szkoły, włóczył się… Czytaj więcej »

Obserwator
Gość
Obserwator

Ja to sie zastanawiam, co dyrektor szkoły robi na takim spotkaniu. Co szkola ma wspólnego z pozyskiwanie środków na karate. Niech sie Pan zajmie kompletowaniem kadry administcyjnej bo za chwilę będzie Pan pracował sam.. A kierownik KRUs. Ten Pan tez poczynil jakieś działania aby pozysksc srodki na nową karetkę??? Czy poprostu lansuje sie wszędzie i z każdym…. PS. Przestanie Pan w końcu skladac do każdego zdjęcia dłonie jak do modlitwy. Gest w jaki sposób składa Pan dłonie mowi o człowieku ze można mu zaufać, ze jest autorytetem…. Wyuczyl sie Pan tego gestu, a on jest bardzo nienaturalny w Pana wykonaniu…..… Czytaj więcej »

aloalo
Gość
aloalo

Dyrektor szkoły kandyduje to wiadomo po co się tam znalazł, a dyrektor Krusu? To dopiero zagadka.

Next
Gość
Next

CIEZKIE ZAGADKI SĄ DLA MĄDRYCH LUDZI .Co niektórzy wiedzą że to człowiek UCZCIWY z klasą kulturą do ludzi i nie lansuje się jeśli nie jego działka Tu widocznie dużo zrobił A zagadka dalej jest zagadka.

XAWERY
Gość
XAWERY

Ten Pan POL—jest tak samo „uczciwy” jak P. Łukasik i P. Kiełbiński, ile klas skończył to nie wiem, ale lansuje się przy każdej okazji. Z twego postu wynika że dla ciebie piszącego ta postać jest także ZAGADKĄ.

Jeon
Gość
Jeon

Dyrektor szkoły powinien być chyba w szkole. Czy to nie jest kampania? Akurat on startuje.

Do OBSERWATOR
Gość
Do OBSERWATOR

Oj zły pan OBSERWATOR …BO wlasnie chciałem napisać że Pana Pol wreszcie miło zobaczyć na fotografii bo inni to już przesyt .P Pol nie pcha się tam gdzie do czegoś nie przyłożył RĘKI. A układ złożył dłoni P Pol bardzo dobrze spoko to ludzka nienawiść.!

Obserwator
Gość
Obserwator

Ja nie mam powodu zeby nienawidzic ludzi tak jak Ty. I założę sie ze Pan Kierownik Krus nie przyczynił sie do pozyskania jakichkolwiek środków na karetkę. Wogole nie wiem czy przyczycznia sie do czegokolwiek oprócz lansu….

Nero
Gość
Nero

Wiesz co to lans. Nie masz pojęcia jesteś za krótki w uszach hihi

XAWERY
Gość
XAWERY

Nero że jesteś kumplem tego młodego dla lansu POLA to widać po twoim wpisie, widac także że te twoje uchale muszą być większe od tych które posiadają OSŁY.

Do OBSERWATOR
Gość
Do OBSERWATOR

TO ZŁY Z CIEBIE OBSERWATOR I PROSTY CZŁOWIEK!Z KTÓRYM NIE MA O CZY ROZMAWIAĆ.

Olaf
Gość
Olaf

Pan Michał nie kandyduje bo nie chce. To że jest jego zasługą również że będziemy mieć nowy ambulans to każdy myślący człowiek wie.

Idzik
Gość
Idzik

Hahaha napewno już w to uwierze. Co zlozyl wniosek w tej sprawie.. Przeciez to nawet nie jego zakres działania

dziadek z bliska
Gość
dziadek z bliska

Olaf—czyżbyś nie wiedział że chcieć a móc==to jest ogromna różnica.

Mila
Gość
Mila

Radny Pol To prawdziwy działacz. Społecznik, człowiek która ma niekwestionowaną klasę.

anonimek
Gość
anonimek

śmiem kwestionować. dalej uważasz,że niekwestionowaną? co do gestu-gest resortowy od prezesa, przez premiera,prezydenta, posłów i senatorów bobrej zmiany po Jana i Marię na Annie C. skończywszy.

anonimek
Gość
anonimek

kto to wymyślił?PREZES w roli pierwszego …

Ewka
Gość
Ewka

Ci C nie znają wnętrza polityki niech porostu nie osadzaja Są wśród tych głów na zdjęciu ludzie zastawki którzy to za rozmowy rozmowy i jeszcze raz rozmowy dla ludzi.

dziadek z bliska
Gość
dziadek z bliska

Ewka ogarnij się troszeczkę ze swymi myślami, i napisz nam o co ci w tym twoim poście chodzi????

kos
Gość
kos

A czy Panowie ze zdjęcia zapytali Pana Ministra dlaczego nasz szpital otrzymał tak małe dofinansowanie ????

dziadek z bliska
Gość
dziadek z bliska

kos—ci Panowie ze zdjęcia po prostu zapomnieli się ZAPYTAĆ!!!—jak będzie następna karetka to zapytają.

Anonim
Gość
Anonim

Ci panowie ze zdjęcia są dumni, że mogli sobie zrobić focie w tak znamienitym towarzystwie. Nie rozumiem tylko jednego: ja nie wyrażałem zgody na to żeby finansować kampanię wyborczą PIS, a oni bezczelnie wykorzystują na cele swojej kampanii wyborczej pieniądze również z moich podatków. Ja się temu otwarcie sprzeciwiam. Tak nie powinno być.

mławianka
Gość
mławianka

Spot wyborczy za nasze wspólne pieniądze.
Żałosne jest to, czego dopuszcza się „dobra zmiana”
Nie dość, że okupuje ogólnopolskie media i wpaja (wszczepia) ludziom jakieś androny oraz używa ich bezczelnie do swojej i tylko swojej kampanii wyborczej, to jeszcze stosuje rozdawnictwo przedwyborcze za pieniądze wszystkich podatników.
Czego jeszcze się dopuszczą przed wyborami?????????????????
Spółki Skarbu Państwa też już wykorzystane w Kampanii wyborczej (np. cysterny Orlenu).

Anonimowo
Gość
Anonimowo

Jeżeli dla Pani zakup nowej karetki jest żałosny to brak mi słów. To jest dla dobra wszystkich nawet i Pani. A kampania rządzi się swoimi prawami. Mają się czym chwalić to się chwalą. Z tego co wiem będzie jeszcze druga karetka. TO ŹLE??!!. brak słów na Pani komentarz. Od ponad 10 lat nie było żadnych zakupów karetki. A te co są w trakcie dojazdu do pacjenta czy wypadku potrafiły się popsuć i przyjeżdżały z ościennych powiatów. Tak wg. Pani jest lepiej? A co do cystern to zachęcam do lektóry co poprzednia ekipa przez 8 lat robiła. Brak słów. NIECH LUDZIE… Czytaj więcej »

MartaM
Gość
MartaM

Przez 8 ostatnich lat… tępi ludzie, oj tępi już nie wiem czy śmiać się, płakać czy…

XAWERY
Gość
XAWERY

WITAM PO DŁUŻSZEJ NIEOBECNOŚCI MarteM– i od razu z postem w punkt, ale na tępotę nie mam rady, a to ze śmiechu nad tymi naiwniakami można się popłakać, ale śmiech to zdrowie

mławianka
Gość
mławianka

Ty jesteś żałosny, bo nic nie rozumiesz.
JA NIE PISZĘ, ŻE ZAKUP KARETKI JEST ŻAŁOSNY, tylko że cała otoczka jest żałosna.
Po co tam Kiełbiński, Jackowski? Cicholska? Karpińska????
Nie widzisz, że to jest jawna kampania wyborcza PIS?
Kampania w3yborcza z pieniędzy państwowych czyli z naszych.
Umyj twarz zimną wodą, jeśli tego nie dostrzegasz.

Anonimowo
Gość
Anonimowo

Czy to z PIS czy PSL, PO, SLD wszyscy by tak zrobili sama Pani doskonale o tym wie. Dla mnie niech sobie robią zdjęcia kto chce i się chwalą. Grunt by mieli czym i to było dla naszego dobra. Karetka super rondo super oby tak więcej. Rowy przy drogach powiatowych zadbane jak nigdy proszę się przejechać i zobaczyć. Ja za pis Nie jestem ale staram się dostrzec to co dobre

Anonim
Gość
Anonim

Nie proszę pana. Ja się z tym nie zgadzam.
Ja protestuję!
Ja nie życzę sobie, żeby PIS robił sobie kampanię wyborczą za moje pieniądze.
Wykorzystują media publiczne do swojej kampanii, na które idą również pieniądze z mojej kieszeni.
Wykorzystują pieniądze z moich podatków dla swojej kampanii.
Nie przypominam sobie, żebym wyrażał zgodę na finansowanie kampanii PIS.
Żaden rząd do tej pory nie posunął się tak daleko jak rząd PIS.
Ja ostro się temu sprzeciwiam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Anonimowo
Gość
Anonimowo

Co do Karpińskiej to starosta z nią złożył wniosek. Proszę sprawdzić w starostwie

mławianka
Gość
mławianka

Karpińska jest pracownikiem starostwa, Panie Anonimowo? Proszę odpowiedzieć mi na to pytanie, bo widzę, że jest Pan( a może Pani?) dobrze zorientowany.
Co do zakupu karetek w ciągu ostatnich 10 lat, to jednak jak widzę, jest Pan niedoinformowany. Proszę się poduczyć.

Do mlawianki
Gość
Do mlawianki

Co ty kobieto za bzdury wypisujesz. Pani Karpińska jest członkiem zarządu a nie żadnym pracownikiem starostwa.

mławianka
Gość
mławianka

„”Do mławianki”, co ty za bzdury wypisujesz.
Czytać nie umiesz?
Zapytać się nie wolno?
Czy ja muszę wszystko wiedzieć? – nie muszę.
Mógłbyś grzeczniej odpowiadać na pytania, a nie wywyższać się.

XAWERY
Gość
XAWERY

mławianka—-powinnaś brać pod uwagę że polemika, z tymi nawiedzonymi prostakami, z tej pisowskiej armady mija się z celem, oni zawsze odwracają kota ogonem, nie potrafią odpowiedzieć na zadane pytania, bo mają poważny problem z myśleniem, a odpowiedziąjest zawsze atak.

Anonimowo
Gość
Anonimowo

Członek zarządu też mi fucha. Na pewno nie z tego powodu się lansuje, tylko z tego, że kandyduje w posły. Do wniosku o dofinansowanie karetki z pewnością się nie przyczyniła, a składać to go mogła i sprzątaczka.

dziadek z bliska
Gość
dziadek z bliska

Szanowna mławianko ,do takiego CYMBAŁA, JAK ANONIM TO PANI TŁUMACZENIE I TAK NIE DOTRZE. bo on nie patrzy na to otoczkę tych polityków którzy są aktywni przed wyborami i rozdają podarki–MA PANI RACJĘ TO JEST BARDZO ŻAŁOSNE– temu osobnikowi to i mycie nic nie pomoże bo on ma klapki na oczach, a zdejmie je dopiero wtedy kiedy nie będzie miał co do garnka włożyć

EWA
Gość
EWA

OBECNI PATRIOCI ZOSTAWIA POLSKĘ JAK PO POŻODZE ROZKRADZIONĄ SKŁÓCONĄ I BEZBRONNĄ I TO Z IMIENIEM BOGA NA USTACH ZAKŁAMANIE ZAKŁAMANIE I OBŁUDA

Mlawiak
Gość
Mlawiak

DO MLAWIANKI nie znasz się nic na polityce W tej chwili jest dużo niż było .

mławianka
Gość
mławianka

Tak, jest dużo propagandy PIS, jest dużo mydlenia oczu, jest dużo nienawiści do opozycji,
Jest po prostu tego wszystkiego za dużo.
Zwróć uwagę na swoją znajomość polityki, a potem dopiero czepiaj się innych.
Komentowanie nie polega na czepialstwie innych użytkowników. Ty nie wnosisz nic do tej dyskusji.

dziadek zbliska
Gość
dziadek zbliska

Szanowna mławianko–Nie będę się powtarzał ale dodam tylko że dla Pani, postów, wyrażam SZACUNEK, oby każdy z nas zrozumiał to tak jak Pani, a co nie którzy piszący przestali bujać w obłokach pisowskiego absurdu, bo normalnie myślący ludzie mają dość realizacji HASŁA KURSKIEGO Z TVP–TEN CIEMNY LUD I TAK WSZYSTKO KUPI.!!!!!! Uważam że LUD PROSTY SWÓJ ROZUM MA– I IDIOTY ROBIĆ Z SIEBIE NIE DA!!! Bo cóż mają zrobić POLACY z tak jawnymi draniami, wygląda na to że w tym całym bałaganie, najniżej upadło społeczeństwo, które pozwala,, żeby jawni dranie prawili nam kazania o moralności—A WIĘC ZADAJMY SOBIE PYTANIE CZY… Czytaj więcej »

dziadek z bliska
Gość
dziadek z bliska

Mławiak— jak byś się znał na polityce i lokalnych układach, to byś tak głupiej polemiki nie prowadził, z mławianką, która w swych postach i wiedzą przerasta cię o głowę, zwracam ci uwagę że nie dokończyłeś swego postu—ale zrobię to za ciebie. Masz rację że w tej chwili jest za dużo oszustów, kłamców, i złodzieji, którzy łgają jak z nut aby tylko dorwać się do władzy, i dobrze prezentować się na zdjęciach a to co wyprawiają pisowcy to woła o pomstę do nieba. Przykro jest patrzeć na tą mławską pisowską wierchuszkę, którzy przed wyborami naobiecywali, ale jak siedli na stołkach to… Czytaj więcej »

prostownik
Gość
prostownik

Dzidek -dostałeś 13-kę? A jak nie będziesz tak ,,klapał” swoją niewyparzoną gembom to dostaniesz i 14-kę!

Media
Gość
Media

DO DXIADEK Z BLISKA oszustwo kłamstwo złodziejstwo było za czasow PO ludzi mieli za nic.Oblawiali się sami i na Polskę mówiło się KU…..WA to były ochydne czasy PiS niech zrobi porzadek

Wiesiek
Gość
Wiesiek

Media czy tez inaczej TV PiS. Chwalisz nieudaczników, którzy już próbują rządzić 4 lata. Sprzedali lub inaczej wracaja Polskę do czasow komunizmu. Wszystkim wszystko po równo. Czy sie stoi czy się leży wypłata się należy. Ja krytykowałem też jak rządziło SLD, PiS, PO i krytykuję obecną władzę za niedotrzymywanie obietnic przedwyborczych ale i za sposób sprawowania władzy.

dziadek z bliska
Gość
dziadek z bliska

Twoje porównania są śmiechu warte, czyżbyś był ślepy na prawdę i nie dostrzegał, jak ekipa rządząca rozkrada KRAJ I NAS POLAKÓW, a z takimi postami jak twój,ciebie można śmiało dodać do tych pisowskich komunistów i złodzieji, o których tak głośno krzyczał na miesięcznicy BRUDZIŃSKI, I ZA ZASŁUGI ZOSTAŁ europosłem, powinieneś uważać aby PIS nie zrobił porządku najpierw z tobą, a przydało by ci się to, może cokolwiek z tych rządów tej mafi by wreszcie do ciebie dotarło. Jesteś jednym z tych którzy nie posluchali ś,p ojca Kaczyńskich, ktory modlił się aby jego synowie nie doszli do władzy, i nie zniszczyli… Czytaj więcej »

dziadek z bliska
Gość
dziadek z bliska

Media od czasu do czasu powinieneś obejrzeć sobie inne media niż TVP PIS, to samo winien zrobić –prostownik,może jak byście skorzystali z tych pokojów na godziny to być może zmienilibyście zdanie o tej mafii oszustów i złodzieji–którzy po takiej praktyce zostają ministrami, i to jest cały PIS nie wstyd wam.

XAWERY
Gość
XAWERY

Szanowna -mławianko i oto masz przykład człowieka o nicku Mławiak, pisowskiego aktywisty i obrońcy który zna sie na wszystkim–a nie potrafi zdania sklecić wyrazić wprost swych myśli—TO JEST PRAWDZIWY WYBORCA PIS-U. który wie że gdzieś dzwonią –ale nie wie w którym kościele,

mławianka
Gość
mławianka

To że kradną nieważne, bo się dzielą. Wiadomo że każda władza kradnie – to fakt niezbity. Ale władza może być dobra lub zła. Dobra to taka, która owszem kradnie, ale podzieli się (500+, 13 emerytura) .
To że prezes NIK prowadzi burdel nieważne, bo chodzą tam po kościele.
To ze łamią konstytucję nieważne, bo po co komu .
To że spaskudzili szkolnictwo nieważne, bo czytać i pisać i tak się bachory nauczą.
To ze służba zdrowia leży – nieważne i tak musisz umrzeć z jakiegoś powodu.

XAWERY
Gość
XAWERY

DZIĘKI !!-===mławianka !!, za uzupełnienie mego postu, właśnie to jest cała prawda, o tej pisowskiej rządzącej ekipie, i ich wiernych acz bardzo ,naiwnych wyborcach, zgadzam się każda władza kradnie, bo zgodnie z przysłowiem że „nie ma grabi od siebie tylko do siebie” ale to co wyczynia obecna pisowska ekipa to przechodzi ludzkie pojęcie, a robi to wszystko naszym kosztem, bo wczxeśniej czy pózniej, będziemy musieli za to płacić, wszak zadużenie przekroczyło już 1 bilion złotych, a ten karakan dalej jeżdzą z Morawieckim i ovbiecują dosypując kasy, no i KURSKI Z Tvp CIESZY SIĘ ŻE JEGO HASŁO JEST WCIĄŻ AKTUALNE—CIEMNY LUD… Czytaj więcej »