Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Obrębiec. Ciężarówka uderzyła w drzewo.


Wczoraj na trasie Przasnysz – Mława, w okolicy miejscowości Obrębiec, doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego. Jak informuje Ratownictwo Medyczne samochód ciężarowy uderzył w drzewo. Na miejsce zadysponowano Zespół „S” Przasnysz.


W chwili przybycia straży pożarnej ciągnik siodłowy z naczepą stał poza jezdnią. Kierujący pojazdem po uderzeniu w przydrożne drzewo znajdował się w kabinie. Mężczyzna był przytomny, zakleszczony – nie mógł samodzielnie opuścić samochodu. Naczepa była pusta.

Strażacy po zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, zamknięciu całkowicie ruchu drogowego oraz oświetleniu terenu akcji przystąpili do wykonania dostępu do osoby poszkodowanej. Jednocześnie, w tym samym czasie jeden ze strażaków wszedł przez okno do kabiny ciągnika siodłowego  i przystąpił do udzielania pomocy medycznej osobie poszkodowanej.

Ratownicy przy użyciu narzędzi hydraulicznych usunęli drzwi, podnieśli deskę rozdzielczą i wykonali przestrzeń umożliwiającą wydobycie zakleszczonych nóg kierowcy. Następnie mężczyznę ułożono na noszach i przekazano zespołowi ratownictwa medycznego. Poszkodowany kierowca został przewieziony karetką pogotowia do szpitala.

W działaniach ratowniczych uczestniczyła Jednostka Ratowniczo-Gaśnicza z Przasnysza i Ochotnicza Straż Pożarna KSRG Obrąb.

źródło: www.infoprzasnysz.com

fot. KP PSP Przasnysz

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x