Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Złoty skoczek, złota sztafeta. Patryk multimedalistą


Pomyślne wiadomości napłynęły z Ciechanowa, gdzie rozegrano mistrzostwa Mazowsza młodzików w lekkiej atletyce. Reprezentanci mławskiego Zawkrza wrócili do domu z dwoma złotymi krążkami. Oba zawisły na szyi Patryka Bedry.


Piętnastolatek rywalizował w konkurencji indywidualnej i drużynowej. W obu przypadkach wykazał się stuprocentową skutecznością. W sztafecie 4×100 metrów musiał liczyć na wsparcie kolegów, czyli Igora Granoszewskiego, Szymona Godlewskiego i Konrada Kucińskiego.

Podobnie jak w przypadku poprzednich występów, stworzyli zespół nie do pokonania (ostatnio wygrali m.in. makroregion w Olecku). Na ciechanowskiej bieżni w bezpośrednim pojedynku okazali się lepsi od rówieśników z Otwocka i Garwolina.

Do sztafetowego lauru Bedra dorzucił także triumf w konkursie skoku w dal. W swojej najlepszej próbie pofrunął na odległość 5.87. Swojego najgroźniejszego rywala Kacpra Zygmunciaka ze Skry Warszawa wyprzedził o pięć centymetrów.

Ogromną szansę na wywalczenie krążka w indywidualnym występie miał także Granoszewski. Do brązu na 100 metrów zabrakło jedynie pięciu setnych sekundy.

Nie zabrakło za tor ekordów życiowych. Życiówki pobili Kaja Chmielewska (600 metrów – 1.42.88), Gorlewski (300 metrów – 40.43) i Anna Wtulich (300 metrów – 47.04).

RS

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x