Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
LOK Mława
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Tęcza nad Mławą uwieczniona przez 5-letnią Alę


Wczorajsza pogoda obfitowała w przeróżne niespodzianki. Jedną z nich była wspaniale widoczna nad Mławą tęcza, którą obserwować można było około godziny 18-tej. Zapewne wielu osobom udało się ją sfotografować, ale prezentowane tu poniżej fotografie tęczy nad Osiedlem Młodych są autorstwa pięcioletniej Ali, która pod opieką taty Przemka już stawia pierwsze kroki w fotografii.


red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

14
KOMENTARZE

avatar
1500
anonimek
Gość
anonimek

bardzo ładna tęcza i bardzo fajne zdjęcie.
czy ktoś zdołał uchwycić tęczę nad ratuszem? ojjj by się działo!!! byłoby niewytłumaczalne zjawisko

Krystyna
Gość
Krystyna

Alusiu bardzo piękny widok tęczy. Gratuluję. Proszę o więcej takich widoków. Bardzo pochwalam współpracę córki z ojcem.

Ona
Gość
Ona

Masakra ‍♀️‍♀️‍♀️ tęcza pojawiała się zanim powstało LGBT.

mławianka
Gość
mławianka

To był zwiastun 😀
ale nawet w KK się nie zorientowali… ups… przecież jak zaczęła się tęcza pojawiać, to nawet kk nie było.

M.
Gość
M.

Cudna tęcza i wyjątkowy widok!!! Gratuluję Ali pięknych zdjęć! 🙂

Zdziwiony
Gość
Zdziwiony

Jenyyyyyy. Jak to mówił juz jeden z mądrych biskupów – lewackie środowiska w różny sposób starają się przemycić swoje ideologie. Genialna sprawa z tą tęczą. Czekamy teraz na egzorcyzmy tęczy i jej potępienia w najbliższą niedzielę.

eryk
Gość
eryk

Bardzo nieodpowiedzialne zachowanie rodzica. Powinien dziecko chronić przed takim widokiem. Wiadomo przecież co propaguje taki widok. Powinny odpowiednie służby zareagować i sprawdzić co w tej rodzinie się dzieje.

mławianka
Gość
mławianka

😀 – dobre

Czytelnik
Gość
Czytelnik

Ty tak na poważnie??????

dziadek z bliska
Gość
dziadek z bliska

Oczywiście że na poważnie –eryk– pisze i nie dziwi ten post w czasie rządów, jedynie słusznej partii PIS, dziwne że do tej pory mławscy działacze PIS nie zareagowali na tą informację portalu, i nie poczynili starań aby tej publikacji zapobiec. A co do postu Lewusa–tak mam coś do LGBT, że wśród nich znajdują się tacy paranoicy jak ty.

Lewus
Gość
Lewus

Masz coś do LGBT???

Mławiak
Gość
Mławiak

Według mnie ojciec dziecka powinien wysłać petycje do tęczy żeby się nie pokazywała podczas deszczu, bo na świecie jest źle kojarzona. A może wprowadzić mandat za robienie zdjęć, czy patrzenie na tęczę jakieś 5000+ tak żeby ta niestety rządząca partia miała na te wszystkie plusy+.
A tera na poważnie jak się komuś nie podoba zdjęcie naturalnej tęczy w internecie to niech nie otwiera czy to artykułu czy zdjęcia i nie durnot nie pisze. Bardzo ładne zdjęcie 🙂

Piotr
Gość
Piotr

Lecz sie na glowe

dziadek z bliska
Gość
dziadek z bliska

Piotr zanim napiszesz taki post, to powinieneś go przeczytać dokładnie ze 2 razy, wtedy byś być może zrozumiał intencje–Mławiaka– a tak wychodzi na to że sam powinieneś się leczyć na głowę.