Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Zapraszamy na wernisaż i wieczorek z poezją


Gminne Centrum Kultury i Biblioteka w Płośnicy przy ul. Kościelnej 38 zaprasza wszystkich miłośników fotografii i poezji na wernisaż wystawy Janusza Dębskiego pt. „Oblicza światła” oraz koncert duetu Jacka Mianowskiego i Jarosława Aftyka.


Janusz Dębski – mławski fotografik, kolekcjoner, społecznik, regionalista, animator kultury i sportu.
Zapraszamy na wyjątkowy wieczór do Płośnicy. Będzie okazja posłuchać poezji śpiewanej w wykonaniu duetu Jacek Mianowski i Jarosław Aftyka i wysłuchać wierszy Heleny Grąckiej i Anny Sowy-Matalińskiej oraz obejrzeć piękne zdjęcia mławskiego artysty.
Wieczór z kulturą, poezją i sztuką w Płośnicy w czwartek 19 września o godz. 1800, zapiszczcie w kalendarzu.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x