Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Zagrali dla Oskarka. Jaki jest efekt zbiórki?


W minioną niedzielę na Starym Rynku miał miejsce charytatywny koncert dla Oskarka. W jego organizację włączyli się wolontariusze a także wiele instytucji i organizacji. Organizatorzy przygotowali mnóstwo atrakcji – poczynając od koncertów, pokazów, gier i zabaw – aż po loterię i licytacje, a zabawa trwał aż do godziny 22:00.


Znane są już efekty tych działań. – Zebraliśmy 12 034,50 zł, 3 euro i jedną monetę okazjonalną. Dziękujemy wszystkim ofiarodawcom –mówi Aneta Zawolska, organizatorka wydarzenia.

Dochód z koncertu przeznaczony będzie na bardzo kosztowny sprzęt ortopedyczny i rehabilitacyjny, który w przyszłości będzie bardzo potrzebny Oskarkowi.

red.

 

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x