Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Alsen komputery Mława
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

We czwórkę pobili młodego Ukraińca


fot. ilustracyjne

Jolanta Karpińska podziękowania


Jak wynika ze wstępnych ustaleń Policji, czterech nieznanych mężczyzn dokonało pobicia 19 – letniego mężczyzny narodowości ukraińskiej. Doznał on obrażeń ciała w postaci otarcia naskórka pod lewym okiem, prawej skroni oraz zaczerwienienia pod oczami. Do zdarzenia doszło w niedzielę 15 września około godziny 15:00 na Osiedlu Młodych w Mławie.

źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

avatar
1500
Matka
Gość
Matka

No to szacun pewnie w calym miescie maja….,,Bohatery” w czterech na jednego…….