Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
koparki koparko-ładowarki szkolenia kursy egazmina państwowy Mława
Logo
meblolux

We czwórkę pobili młodego Ukraińca


fot. ilustracyjne


Jak wynika ze wstępnych ustaleń Policji, czterech nieznanych mężczyzn dokonało pobicia 19 – letniego mężczyzny narodowości ukraińskiej. Doznał on obrażeń ciała w postaci otarcia naskórka pod lewym okiem, prawej skroni oraz zaczerwienienia pod oczami. Do zdarzenia doszło w niedzielę 15 września około godziny 15:00 na Osiedlu Młodych w Mławie.

źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Media Expert Mława
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

avatar
1500
Matka
Gość
Matka

No to szacun pewnie w calym miescie maja….,,Bohatery” w czterech na jednego…….