Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Narodowe Czytanie „Nowel polskich” w Zawadach


W Szkole Podstawowej w Zawadach odbyła się ósma edycja akcji „Narodowe Czytanie”. W tym roku 9 września były czytane dwie nowele: „Dym” M. Konopnickiej i „Orka” W. Reymonta.


Przygotowania do tego dnia rozpoczęły się już w sierpniu rejestracją w systemie, dzięki czemu szkoła otrzymała okolicznościową pieczęć, która posłużyła do składania pamiątkowego stempla na egzemplarzach polskich nowel. Utwory czytali: pani dyrektor – Barbara Stańczak, rodzice, nauczyciele oraz uczniowie. Czytający stworzyli niesamowity nastrój zadumy, powagi i refleksji, który udzielił się wszystkim słuchaczom. Przedsięwzięcie przygotowały panie:                  A. Borkowska, E. Sowińska, A. Łopaczewska i K. Stańczak.

autor i fot.: SP Zawady

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x