Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
koparki koparko-ładowarki szkolenia kursy egazmina państwowy Mława
Logo
meblolux

Koncert charytatywny dla OskarkaW minioną niedzielę (15 września) każdy miał okazję w różny sposób wspomóc leczenie Oskarka, 9-letniego mławianina cierpiącego na dystrofię mięśniową. Organizatorzy zapewnili mnóstwo atrakcyjnych sposobów w jaki można było swoje wsparcie wyrazić, ale również mile spędzić czas w niedzielne popołudnie.

W akcję włączyły się przede wszystkim wolontariusze, ale też różne organizacje i instytucje, jak choćby straż pożarna, policja, harcerze, czy jednostka strzelecka. Na scenie wystąpiły m.in. zespoły Atmosfera, Why AT & Populous, Angel, Respect, Rivers, Tacton, Evertime, Heaven, Foxter, Profi Dance, a imprezę poprowadzi DJ BLOCK.

Dochód z koncertu przeznaczony będzie na bardzo kosztowny sprzęt ortopedyczny i rehabilitacyjny, który w przyszłości będzie bardzo potrzebny Oskarkowi.

red.

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500