Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Działkowcy mogą ubiegać się o dotacje


Do 20 września br. stowarzyszenia ogrodowe mogą składać do urzędu miasta wnioski o udzielenie dotacji. Środki można przeznaczyć na zadania związane z ich rozwojem. Warto tu zwrócić uwagę, że wykorzystanie dotacji musi nastąpić do 28 października tego roku.


Aby ubiegać się o dotację stowarzyszenia muszą legitymować się tytułem prawnym do nieruchomości, na której położone są ogrody. Konieczny jest też 20% wkład własny. Urząd miasta na swojej stronie udostępnia wzory wniosków i przypomina przepisy, regulujące udzielanie dotacji dla rodzinnych ogródków działkowych.  

Więcej informacji  na stronie urzędu miasta [tutaj]

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x