Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Dwaj nietrzeźwi kierowcy – w Dzierzgowie i Szreńsku


fot. ilustracyjne


Niechlubną dla kierowców statystyką są zdarzenia, że praktycznie w każdy weekend policja zatrzymuje jakichś nietrzeźwych za kierownicą. Miniony tydzień potwierdza tę regułę. Tym razem policja zatrzymała dwóch kierujących w stanie nietrzeźwości – jeden to mieszkaniec gminy Szreńsk, drugi – Warszawy.  

W piątek, około godziny 23:00, w Szreńsku na ulicy Wiatracznej patrol policji zatrzymał 25 – letniego mieszkańca gm. Szreńsk. Mężczyzna kierował motorowerem marki Yamaha w stanie nietrzeźwości, mając w organizmie ponad 2,40 promila alkoholu.  

W sobotę, około godziny 19:30, w Dzierzgowie na ul. Jagiellońskiej patrol policji zatrzymał 36 – letniego mieszkańca Warszawy. Mężczyzna kierował samochodem marki Alfa Romeo w stanie nietrzeźwości, mając w organizmie ponad 2,30 promila alkoholu.  

red.

źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x