Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Stary pocisk artyleryjski w centrum miasta


W czwartek 12 (września), w centrum Ciechanowa mieszkaniec znalazł niewybuch o czym niezwłocznie powiadomił służby. Pocisk artyleryjski został usunięty przez patrol saperski.


W czwartek wieczorem około godz. 18:00 dyżurny ciechanowskiej policji otrzymał zgłoszenie o znalezieniu niewybuchy przy ul. Witosa. Na miejsce skierował patrol policji oraz funkcjonariusza o przeszkoleniu pirotechnicznym, który potwierdził, że jest to niewielki pocisk artyleryjski.

Miejsce znaleziska zostało zabezpieczone przed osobami postronnymi przez funkcjonariuszy Policji do czasu przybycia patrolu saperskiego. Wczoraj został usunięty i zabezpieczony przez patrol saperski. Był to pocisk z okresu II wojny światowej o średnicy 37 mm.

źródło i fot: KPP Ciechanów

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x