Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Mrówka Mława oferta gazetka promocje
Logo
meblolux
Marek Kiełbiński PiS wybory 2019

Namalować muzykę Younga. Nowy konkurs plastyczny


Burmistrz Miasta Mława oraz Fundacja For Art zapraszają do wzięcia udziału w ogólnopolskim konkursie plastycznym, skierowanym do uczniów szkół podstawowych na terenie całego kraju. Jego tematem przewodnim jest twórczość znanego na całym świecie kompozytora Victora Younga, w którego życiorysie przewija się wątek mławski.

Jolanta Karpińska pozycja 19 PiS Powiat Mławski zasługuje na posła wybory 2019


Celami konkursu są popularyzacja i promocja artystyczna twórczości Victora Younga, a także aktywizacja uczniów polskich placówek oświatowych. Zostanie on przeprowadzony w dwóch kategoriach wiekowych:

  • uczniowie klas 0 – III SP;
  • uczniowie klas IV – VI SP.

Przedmiotem konkursu jest wykonanie pracy plastycznej inspirowanej twórczością kompozytora i stanowiącej ilustrację do jego utworów muzycznych. Prace mogą być wykonane w dowolnej technice płaskiej, umożliwiającej przygotowanie projektu poligraficznego oraz druk. Format prac musi być nie mniejszy niż A4 i nie większy niż A2. Linki do utworów kompozytora stanowią załącznik nr 1 do regulaminu konkursu.

Uczestnicy konkursu wypełniają i własnoręcznie podpisują kartę zgłoszeniową, którą muszą podpisać również dorośli opiekunowie. Karta zgłoszeniowa stanowi załącznik nr 2 do regulaminu konkursowego. `

Pracę plastyczną oraz wypełnioną kartę zgłoszeniową uczestnik powinien dostarczyć w zaklejonej kopercie lub tubie do Urzędu Miasta Mława – osobiście do kancelarii urzędu (czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00, we wtorki w godz. 8.00-18.00) lub drogą pocztową na adres korespondencyjny: Urząd Miasta Mława, ul. Stary Rynek 19, 06-500 Mława, z dopiskiem „Malowanie muzyką”.

Prace konkursowe uczestnicy mogą składać w nieprzekraczalnym terminie do godziny 16.00 dnia 30 września 2019 r. W przypadku prac nadesłanych pocztą decyduje data stempla pocztowego.

Uwaga! Zgłoszenie pracy do konkursu jest równoznaczne z przekazaniem nieodpłatnie na rzecz organizatora wszelkich praw autorskich. Prace mogą być publikowane w środkach masowego przekazu oraz materiałach promocyjnych Urzędu Miasta Mława.   

Komisja Konkursowa powołana przez Organizatora dokona rozstrzygnięcia konkursu do 17 października 2019 r. Przyzna ona po jednym I, II i III miejscu oraz do trzech wyróżnień w każdej kategorii wiekowej.  Laureaci oraz osoby wyróżnione otrzymają nagrody rzeczowe.

Wręczenie nagród odbędzie się podczas tegorocznej edycji Victor Young Jazz Festival Mława.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie!

źródło: UMM

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500