Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
8 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Miodek
Miodek
3 lata temu

Polacy jeszcze tego nie rozumieją że rozwój i bogactwo kraju zależy od rozwoju Polskich towarów i usług. Ale może kiedyś te wszystkie słoiki i najezdni ze wsi do miast zachłyśnięci bylem czym z zachodu otworzą oczy, bo podatki głównie w naszym kraju płaco Polskie i lokalne firmy.

Czytelniczka
Czytelniczka
3 lata temu

Niestety to są działania pod publiczkę. W Polsce rząd spełnia cokolwiek powie ambasador USA. Lewica słusznie zauważa, że rząd boi się wprowadzić ustawę reprywatyzacyjną i wycofał się z podatku cyfrowego na amerykańskie korporacje. I tak wstajemy z kolan, podczas gdy upadła Francja właśnie ściągnęła miliard dolarów podatku od jednego giganta.
Ale o tym już wam nikt nie powie. Już na pewno w TVPiS.

Hemi
Hemi
3 lata temu
Reply to  Czytelniczka

Będą się cieszyć z tego miliarda gdy Trump w ramach retorsji wprowadzi cła na wina i sery, a nastąpi to niechybnie.

W Polsce przychody z tytułu podatku cyfrowego miały wynieść 217,5 mln zł, w skali budżetu kwota niemal pomijalna, a już z pewnością nie warta konfliktu handlowego z najpotężniejszym państwie na świecie.

Proponuję, odpuść ten temat już.

Czytelniczka
Czytelniczka
3 lata temu
Reply to  Hemi

Widzimy już, jak PiS i jego akolici dbają o polskie interesy. Brawo, Hemi 🙂

franciszek
franciszek
3 lata temu

już chińczyki to przerabiały…z gliny Mur Chiński se postawiły kilka tysiaczy let agou… po wynalezieniu papióra prochu strzelniczego i jeszcze cuś jakobym zapomniał…

sławomir
sławomir
3 lata temu

TYLKO KUPUJ POLSKI KOMPJUTER UND POLSKI WUNGIEL…i Broń Cie Panie Boże żadnego jakiegokolwiek BMW, Audi, Mercedesa a już na pewno RollsRoys… i nie lataj DreamLinerem, ani innym tylko naszym Polskim bardzo dobrym Atonowem… An… lub typowo polskim ZIŁem do kościółka jak zajadziesz to dziewki od razu tuzin prawdziwych Polaków z Toboj będom chacieły mnieć… typowo Polskich baranów of cooooooz Bożych baranów !!! ma się rozumnieć…

Hemi
Hemi
3 lata temu
Reply to  sławomir

Samochód to jest wynalazek ponad 100-letni. Wyprodukowanie przez Polski kapitał pojazdu klasy Golfa V z silnikiem MPI, który zaspokajałby potrzeby motoryzacyjne lekko licząc 25% klientów w naszym kraju, nie nastręczałoby większych trudności.

Ale Polski kapitał takiego samochodu nie wyprodukuje.

Dlaczego?

Dlatego, że Niemcy na to nie pozwolą. Za pomocą brukselskiej biurokracji tak śrubują normy, że sprostać im są w stanie głównie bogate niemieckie koncerny, które coś tam pozwolą uszczknąć producentom koreańskim, włoskim czy francuskim, bo taka Honda już rozważa wycofanie się z Europy.

Proponuję więc nie nakręcić się niemieckimi furami tylko zastanowić, dlaczego nie jeździmy polskimi.

Hemi
Hemi
3 lata temu

Cenna inicjatywa. Trzeba wspierać to, co polskie. Trzeba kupować polskie produkty.

Bogate kraje popierają własną, lokalną produkcję… i dlatego właśnie są bogate.

8
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x