Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Motocyklista contra audi


Zderzenie kierowcy jednośladu z samochodem osobowym audi w Stupsku. Jak podaje oficer prasowy PSP w Mławie kpt. Jacek Dryll, do zderzenia doszłookoło 10:17 na drodze wojewódzkiej 615 w okolicy wylotu na Ciechanów ze Stupska. Miejsce zdarzenia zabezpieczają strażacy, jest też karetka pogotowia i policja. Na razie nie wiadomo, czy ktoś został poważniej poszkodowany.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

avatar
1500
Motocyklista
Gość
Motocyklista

Motocyklista czy motorowerzysta? Ostatnio też było o motocykliście na skuterze a tutaj też widoczna opona od Komarka.