Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Dziś operacja. Trzymamy kciuki za Filipa


Dziś operacja 11 letniego Filip ze Szreńska, od urodzenia chorującego na artrogrypozę. Wszyscy trzymajmy kciuki, za pomyślny jej przebieg.


Filip z rodzicami przebywa w szpitalu już od wczoraj. Jest uśmiechnięty, ale trochę się stresuje. Jak piszą rodzice  zaczął się stresować, nawet nie samą operacją, ale tym, że nie będzie mógł chodzić do szkoły, tym, że tyle nauki przed nim, a jego nie będzie na lekcjach, a to już piąta klasa…

Operacja miała się rozpocząć już o 7:00 i według zapowiedzi lekarzy potrwa około 6 godzin. To pierwszy etap jego walki o normalne życie. Nadal możemy w różnych formach wspomóc leczenie Filipa:

Zbiórka na stronie siepomaga: https://www.siepomaga.pl/pomagamy-filipowi

Strona Filipa na Facebooku: https://www.facebook.com/pomozfilipowi

Strona internetowa Filipa: http://postawfilipa.pl/

Darowizny na rzecz Filipa można przekazywać na konto:

Odbiorca
Fundacja Siepomaga
ul. Za Bramką 1
61-842 Poznań

Numer w Alior Banku
89 2490 0005 0000 4530 6240 7892
IBAN: PL SWIFT: ALBPPLPW

Tytułem
16830 Filip Prątnicki darowizna

red

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x