Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Konrad Wojnarowski nr na liście PSL Koalicja Wybory 2019
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie
Marek Kiełbiński PiS wybory 2019

3,5 promila i bez prawa jazdy za kierownicą ciągnika


fot. ilustracyjne

Jolanta Karpińska pozycja 19 PiS Powiat Mławski zasługuje na posła wybory 2019


Mający ponad 3,5 promila alkoholu w organizmie 33-latek doprowadził w ubiegły wtorek do kolizji drogowej w Lesznie (gmina Przasnysz). Mężczyzna dodatkowo prowadził ciągnik bez uprawnień.

Do zdarzenia doszło we wtorek, 10 września, około godz. 15:30 w miejscowości Leszno w gm. Przasnysz. 33-letni kierujący ciągnikiem rolniczym marki Zetor na skutek wykonywanego w sposób nieprawidłowy manewru skrętu w lewo, doprowadził do zderzenia z volkswagenem, którego kierujący wykonywał  już manewr wyprzedzania.

Przybyli na miejsce policjanci ustalili, że 33-latek ciągnikiem rolniczym kierował mając ponad 3,5 promila alkoholu w organizmie oraz nie posiadał stosownych uprawnień.

źródło: KPP Przasnysz

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500