Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Razem posprzątajmy linię obronną i las


Nadleśnictwo Dwukoły serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w tegorocznej akcji sprzątania lasu. W roku 80. rocznicy wybuchu II Wojny Światowej i Bitwy Mławskiej zadbamy o czystość lasu na „Pozycji Mławskiej”. Posprzątamy otoczenie 10 schronów bojowych znajdujących się na projektowanym szlaku historycznym. Udział w akcji będzie również oddaniem hołdu bohaterom września.


Harmonogram akcji -#posprzątajMY Szlak Walk Wrześniowych 1939 roku
(20 września 2019 roku)
9.00 – zbiórka na szkółce leśnej w Krajewie,
9.10 –13.00 – podział uczestników na grupy,przejście wyznaczonymi fragmentami Szlaku Walk Wrześniowych 1939 roku,
ok. 13.00–podsumowanie akcji na szkółce leśnej w Krajewie.

Prosimy o potwierdzenie przybycia do dnia 18 września 2019 r. (środa). Wszelkie informacje na temat akcji oraz potwierdzenie przybycia prosimy kierować pod numer tel. 23654 10 84 – informuje Nadleśnictwo Dwukoły.

źródło: Nadleśnictwo Dwukoły

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x