Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
koparki koparko-ładowarki szkolenia kursy egazmina państwowy Mława
Logo
Upominki Handmade Lucky&Berry

Uwaga! Mieszkańcowi Przasnysza skradziono dziś samochódDziś po południu w Wieliszewie mieszkańcowi Przasnysza skradziono samochód marki Nissan Qashqai. Auto skradziono spod paczkomatu. Prawdopodobnie złodziei było dwóch i podjechali bordowym lub czerwonym fordem mondeo z czarnymi szybami.


Udali się w stronę Nasielska. Ostatni raz skradziony pojazd widziano przecinający rondo Pomiechówek – Nasielsk, potem ślad się urwał.

Wszystkich Czytelników prosimy o pomoc!

Kontakt:

Damian: 511 522 861

Edyta: 518 166 733

 

źródło: www.infoprzasnysz.com

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500