Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Sztafeta Zawkrza najlepsza w makroregionie


Na stadionie w Olecku rozegrano międzywojewódzkie mistrzostwa młodzików w lekkiej atletyce. Wśród zawodników, którzy nie skończyli jeszcze szesnastego roku życia nie zabrakło reprezentantów mławskiego Zawkrza.


Trener Krzysztof Koziatek zabrał na Mazury sześcioro młodych podopiecznych. W indywidualnej próbie najbliżej podium uplasował się Patryk Bedra. W konkursie skoku w dal fruwał wyjątkowo daleko (5.93 – to nowy rekord życiowy), co wystarczyło do zajęcia czwartego miejsca w klasyfikacji generalnej.

Ósme pozycje wywalczyli Igor Granoszewski (bieg na 100 metrów) i Szymon Gorlewski (bieg na 300 metrów). Natomiast na rywalizacji na kilometr Dominik Dąbrowski wykręcił jedenasty czas.

Za to po pełną pulę zawkrzanie sięgnęli w drużynowych zmaganiach. Granoszewski, Gorlewski, Konrad Kuciński i Bedra stworzyli wspólnie sztafetę 4×100 metrów. Sięgnęli po złoto, wyprzedzając rówieśników z Siedlec.

Ostatnim sprawdzianem formy dla lekkoatletów Zawkrza przed makroregionalnym czempionatem był występ na zawodach im. E. Lokajskiego rozegranych na stadionie warszawskiego AZS AWF.  Wspomniana wyżej sztafeta  okazała się najlepsza, a Kaja Chmielewska, Patryk Bedra, Szymon Gorlewski, Anna Wtulich, Weronika Gębala, Igor Granoszewski, Konrad Kuciński, Szymon Gorlewski i Dominik Dąbrowski pobili rekordy życiowe.

RS

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x