Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Świerkowe Wzgórze Mława ul. Zabrody Osiedle domy działki
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie
Marek Kiełbiński PiS wybory 2019

Sztafeta Zawkrza najlepsza w makroregionie


Na stadionie w Olecku rozegrano międzywojewódzkie mistrzostwa młodzików w lekkiej atletyce. Wśród zawodników, którzy nie skończyli jeszcze szesnastego roku życia nie zabrakło reprezentantów mławskiego Zawkrza.

Jolanta Karpińska pozycja 19 PiS Powiat Mławski zasługuje na posła wybory 2019


Trener Krzysztof Koziatek zabrał na Mazury sześcioro młodych podopiecznych. W indywidualnej próbie najbliżej podium uplasował się Patryk Bedra. W konkursie skoku w dal fruwał wyjątkowo daleko (5.93 – to nowy rekord życiowy), co wystarczyło do zajęcia czwartego miejsca w klasyfikacji generalnej.

Ósme pozycje wywalczyli Igor Granoszewski (bieg na 100 metrów) i Szymon Gorlewski (bieg na 300 metrów). Natomiast na rywalizacji na kilometr Dominik Dąbrowski wykręcił jedenasty czas.

Za to po pełną pulę zawkrzanie sięgnęli w drużynowych zmaganiach. Granoszewski, Gorlewski, Konrad Kuciński i Bedra stworzyli wspólnie sztafetę 4×100 metrów. Sięgnęli po złoto, wyprzedzając rówieśników z Siedlec.

Ostatnim sprawdzianem formy dla lekkoatletów Zawkrza przed makroregionalnym czempionatem był występ na zawodach im. E. Lokajskiego rozegranych na stadionie warszawskiego AZS AWF.  Wspomniana wyżej sztafeta  okazała się najlepsza, a Kaja Chmielewska, Patryk Bedra, Szymon Gorlewski, Anna Wtulich, Weronika Gębala, Igor Granoszewski, Konrad Kuciński, Szymon Gorlewski i Dominik Dąbrowski pobili rekordy życiowe.

RS

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500