Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Samochodowy hotel na zapleczu handlowca


Nadesłana przez czytelnika ciekawostka. Na placu graniczącym z „handlowcem” od bardzo już długiego czasu stoi porzucony i zdezelowany opel.


Auto sukcesywnie niszczeje, ale jak się okazuje czasem wraca do łask i zyskuje sobie całkiem nowe przeznaczenia, dając schronienie osobom bezdomnym. Okazuje się, że można w nim pomieszkać, a w najgorszym przypadku, choćby się zdrzemnąć – jak widać na załączonej fotografii.

– Dlaczego nikt tym się nie zajmie? Przecież to samo centrum miasta – pisze czytelnik.

A swoją drogą szkoda, że rewitalizacja nie sięgnęła i tego skrawka w większości należącego do miasta terenu.

red.

fot. nadesłane 

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
10 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Maciej
Maciej
2 lata temu

A zielony OPEL ASTRA na przeciwko Zielonych Tarasow 11 – kiedy Straż Miejska raczy zając się i tym wrakiem bez tablic rejestracyjnych wrośniętym już w parking????????????????????????
WIDAĆ WSZYSTKO TRZEBA IM POKAZYWAĆ PALCEM I TO KILKA RAZY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Magnus
Magnus
2 lata temu

Szkoda, że trzeba samorządowcom pokazać palcem, sami mają ciężko coś zobaczyć 🙁
Jeśli coś robią to na odwal bo to nie ich portwela. Na taki plac wydali 3 mln lekką ręką i bez uwag. Ciekawy jestem czy remonty w swoich domach robią z taką fuszerką?

Haga
Haga
2 lata temu

Redaktorze, raz pan pisze, że słaba ta rewitalizacja bo a to woda na ławkach a to brudne płyty a drugi raz, że szkoda że w tym miejscu gdzie stoi auto nie ma rewitalizacji. Jak ona taka brzydka to niech rosną zarośla, w końcu przyroda, zieleń…

Anonim
Anonim
2 lata temu
Reply to  Haga

Chyba zauważyłeś po minusikach jakie dostajesz, że jesteś wraz ze swoim komentarzem żałosny. Nawet nie warto się do niego odnosić w żaden sposób.

Mlawianka
Mlawianka
2 lata temu

Trzeba sie zglosic do panów Prezesów(GBK) niech zabioro samochód jak postawili

Mlawiak
Mlawiak
2 lata temu

Sprzedam opla

bywalec
bywalec
2 lata temu

A zaraz niedaleko jest łaźnia w postaci fontanno -bidetu, gdzie można się całkiem wygodnie podmyć.

Czytelnik
Czytelnik
2 lata temu

A Straż miejska tylko patrzy w monitorki gdzie bezdomni pija albo babcia pietruszkę sprzedaję. Co za zbedna instytucja nic nie robią. A na byle pierdołe policję ściągają.

dziadek z bliska
dziadek z bliska
2 lata temu

A co na te, zjawiska powie KOMENDANT STRAŻY MIEJSKIEJ. Jak pokazuje zdjęcie słuszny był postulat przed wyborczy aby STRAŻ MIEJSKĄ ZLIKWIDOWAĆ–no tak ale kto by paradował z sztandarami i wiązankami podczas uroczystości.????

miki
miki
2 lata temu

witam
to samo jest na ul. Spółdzielczej – naprzeciwko bloku 52, stoi już dobry rok citroen c4 i nikt się też tym nie interesuje
miłego dnia

10
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x