Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Marek Kiełbiński Czas na posła z Mławy 13 października głosuj na 13
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie
Marek Kiełbiński PiS wybory 2019

Konopianka już nie liderem. Drugie oczko beniaminka


Jolanta Karpińska pozycja 19 PiS Powiat Mławski zasługuje na posła wybory 2019


Piłkarzom Konopianki nie udało się przedłużyć serii zwycięstw. Z Myszyńca podopieczni Krzysztofa Butryna wrócili z remisem. Także beniaminek z Radzanowa nie potrafił rozstrzygnąć meczu na swoją korzyść.

Po godzinie gry wydawało się, że zespół z Konopek, po ostatnim gwizdku arbitra, może świętować czwarty triumf z rzędu. Daniel Lis przymierzył celnie z rzutu wolnego. Na dodatek skromne prowadzenie nie zadowoliło naszych graczy. Chwilę później Lis nie wykorzystał dogodnej sytuacji po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

To się zemściło w ostatnim kwadransie. Damian Ankiewicz faulował we własnym polu karnym jednego z konkurentów. Arbiter odgwizdał jedenastkę, która została zamieniona na gola.

Radzanowianie czekają ciągle na premierową wygraną.  Ta sztuka nie udała się w pojedynku z innym beniaminkiem – z Krasnosielca. Gracze prowadzeni przez Zbigniewa Kalinowskiego musieli dwukrotnie gonić wynik. Za każdym razem w rolę ratownika wcielał się Michał DwużnikTrzeciego ciosu już nie było – drugi remis Wkry w rozgrywkach stał się faktem.

Bartnik Myszyniec  – Konopianka Konopki 1:1

Wkra Radzanów – GUKS Krasnosielc 2:2

Inne wyniki: Korona – Wkra S. 3:1, Wąsewo – Orzeł 4:2, Boruta – Orzyc 1:1, Błękitni – Pełta 7:1, Wymakracz – Rzekunianka 2:2

Tabela

V kolejka (14-15 września): Rzekunianka Rzekuń– Wkra Radzanów, Konopianka Konopki – KS Wąsewo

RS

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500