Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Kierowcy uważajcie szczególnie w okolicy zebry!


„KIEROWCO! NIE POLUJEMY NA ZEBRACH” – pod takim hasłem odbyła się w poniedziałek policyjna akcja, w której wzięły udział dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Mławie. Akcja ma na celu zwrócenie uwagi kierującym, aby zachowywali szczególną ostrożność w pobliżu przejść dla pieszych.


Wyprzedzanie na przejściu dla pieszych i nierespektowanie znaków to oprócz nadmiernej prędkości główne przyczyny wypadków drogowych, niestety często tych najtragiczniejszych w skutkach. Aby przeciwdziałać takim tragediom, by podnieść świadomość kierujących i pieszych policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Mławie realizują kampanię – „KIEROWCO! NIE POLUJEMY NA ZEBRACH”

W realizację kampanii oprócz policji zaangażowały się także placówki oświatowe z powiatu mławskiego. W poniedziałek, 9 września 2019 r. uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 w Mławie za pomocą plakatów apelowali do kierowców o ostrożną i bezpieczną jazdę zbliżając się do przejścia dla pieszych.

Kampania na rzecz poprawy zachowań kierujących pojazdami w rejonie przejść dla pieszych jest realizowana w ramach projektu B&N czyli B – jak bezpieczny, N- jak niechroniony.

źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x