Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
koparki koparko-ładowarki szkolenia kursy egazmina państwowy Mława
Logo
meblolux

Wpadli w Wieczfni. Jeden bez prawka, drugi nietrzeźwy


fot. ilustracyjne


W miniony poniedziałek funkcjonariusze mławskiej policji w Wieczfni Kościelnej wyeliminowali z ruchu dwóch kierowców. Pierwszy z nich, to 32 – letni mieszkaniec gm. Wieczfnia Kościelna. Mężczyzna kierował samochodem marki  Opel pomimo orzeczonego sądowego zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych.

Drugi – to 36 – letni mieszkaniec tej samej gminy. Mężczyzna kierował samochodem marki Peugeot w stanie nietrzeźwości, mając w organizmie ponad 2,15 promila alkoholu. Wobec obu kierowców policja prowadzi dalsze czynności.

źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500