Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Konrad Wojnarowski nr na liście PSL Koalicja Wybory 2019
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie
Marek Kiełbiński PiS wybory 2019

Pielgrzymowali przed tron Matki Bożej Żuromińskiej


Tradycyjnie już mławscy pielgrzymi wyruszyli pieszo do Sanktuarium Matki Bożej Żuromińskiej na uroczystości odpustowe. Grupy pielgrzymów z parafii pw. Św. Jana Kantego oraz parafii pw. Św. Rodziny wyruszyły już w sobotę, by w niedzielę uczestniczyć w uroczystej mszy św. pod przewodnictwem biskupa Mirosława Milewskiego.  Sanktuarium Matki Bożej Żuromińskiej już od wielu lat przyciąga rzesze pielgrzymów, zwłaszcza z sąsiednich miejscowości. Uroczystości odpustowe odbywają się zawsze 8 września.

Jolanta Karpińska pozycja 19 PiS Powiat Mławski zasługuje na posła wybory 2019


red.

fot. parafialny fb

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500