Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Pielgrzymowali przed tron Matki Bożej Żuromińskiej


Tradycyjnie już mławscy pielgrzymi wyruszyli pieszo do Sanktuarium Matki Bożej Żuromińskiej na uroczystości odpustowe. Grupy pielgrzymów z parafii pw. Św. Jana Kantego oraz parafii pw. Św. Rodziny wyruszyły już w sobotę, by w niedzielę uczestniczyć w uroczystej mszy św. pod przewodnictwem biskupa Mirosława Milewskiego.  Sanktuarium Matki Bożej Żuromińskiej już od wielu lat przyciąga rzesze pielgrzymów, zwłaszcza z sąsiednich miejscowości. Uroczystości odpustowe odbywają się zawsze 8 września.


red.

fot. parafialny fb

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x