Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

U sąsiadów: Jeszcze nigdy MDK nie wyglądał tak pięknie [zobacz foto]


Przasnysz w wyjątkowy sposób uczcił 25. rocznicę śmierci patrona Miejskiego Domu Kultury. W piątek, 6 września, mieliśmy okazję być świadkami niezwykłego widowiska w ramach projektu Kotkowski Mistrz Światła Przasnysz 2019.


W tym roku Miejski Dom Kultury w sposób wyjątkowy przybliżył postać Stanisława Ostoi-Kotkowskiego. Poza tradycyjnym już wręczeniem wyróżnień i medali imienia patrona MDK-u, widzowie mieli okazję wziąć udział w spektaklu laserowym przygotowanym specjalnie na tą okazję. W niemal 50-minutowym widowisku ukazano historię Polski, jak i powiatu przasnyskiego.

W ramach wydarzenia artyści z przasnyskiej Pracowni Batiku Mamut, w sali widowiskowej, przygotowali wystawę Ogrody Światła. Będzie ona dostępna dla zwiedzających przez cały tydzień.

Punktem kulminacyjnym projektu była natomiast niesamowita, wręcz zapierająca dech w piersiach, iluminacja budynku Miejskiego Domu Kultury. Zdaniem wielu obecnych nasz MDK jeszcze nigdy nie wyglądał tak pięknie.

źródło i fot. www.infoprzasnysz.com

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x