Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Dębsk. Nie żyje policjant postrzelony z broni palnej


fot. ilustracyjne


To jeszcze nieoficjalna informacja. Według niej dziś przed godzina 19-tą na skutek postrzału we własnym domu śmierć poniósł policjant, funkcjonariusz KPP w Mławie.

Na miejscu działania prowadzi Policja i prokuratura, w celu ustalenia okoliczności tego zdarzenia. O ustaleniach prokuratury w tej sprawie wkrótce napiszemy.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
23 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Media
Media
2 lata temu

Ludzie ludziom wilkami dla swoich potrzeb zrobią WSZYSTKO

Oliwia
Oliwia
2 lata temu

Był to tata moich przyjaciółek bardzo nam go brak znicz [*]

Wiolka
Wiolka
2 lata temu

Dobrzy ludzie odchodzą stanowczo za wsześnie. Wyrazy głębokiego współczucia dla najbliższych.
Ciężko zrozumieć dlaczego….

Piotr
Piotr
2 lata temu

Gdyby korporacje były formacjami uzbrojonymi to tam by było więcej samobójstw

Ja
Ja
2 lata temu

Grześ…

Matka
Matka
2 lata temu

Nie ma co oskarzac i wnikac przez kogo. Dla wszystkich kto go znał to ogromny ból i cios. Zamiast obwiniac lepiej sie pomodlic za jego dusze bo obwinianie kogo kolwiek zycia mu nie wroci. On jeden tak naprawde wiedzial dlaczego i przez kogo i zabrał ta tajemnice ze soba. Pokoj jego duszy..

Adam
Adam
2 lata temu

Adam

Venom
Venom
2 lata temu

Spoczywaj w pokoju niebieski bracie

Mlawiak
Mlawiak
2 lata temu

Ludzie doceniajcie człowieka za życia

gosc
gosc
2 lata temu

Juz usuneli Pana zdjecie ze strony dzielnicowych ale to tylko zdjecie…Pan zostanie w naszej pamieci jako ten ktory mundur nosil z powolania nie dla szpanu czy pozycji … był Pan wzorem policjanta z ogromnym sercem i dusza, niezastąpionym. Jestesmy pewni ze tam u Najwyzszego dokonczy Pan swoja sluzbe i pomoze kazdemu kto tej pomocy potrzebuje. Bedzie Pan czuwał nad nami z gory a my bedziemy pamietac…… Zegnaj Panie Grzesku.

Znajoma
Znajoma
2 lata temu

Grześ dlaczego ty? Miły uczynimy pomocny człowiek ostatnio szczęśliwy i wesoły człowiek nic nie było widać żeby miał jakieś problemy A teraz spoczywaj w spokoju (*) I szalej po niebieskiej autostradzie będzie nam Ciebie brakowalo

Devgru
Devgru
2 lata temu

Grześ, dlaczego? Tyle życia było przed z Tobą… Nie wierzę w to co się stało… Spoczywaj w pokoju Niebieski Bracie ️

Przyjaciel
Przyjaciel
2 lata temu

Grzegorz dlaczego? Dlaczego odchodza tak dobrzy ludzie……?

Stary
Stary
2 lata temu

Pokój twej duszy.Spoczywaj w spokoju. Szczere wyrazy współczucia dla najbliższych.O odszedłeś na Wieczną służbę

Kuzyn
Kuzyn
2 lata temu

Ostatnio tak dobrze wyglądałes, wesoły, uśmiechniety jak nigdy. Nie wiem czemu? Ostatnio więcej pogrzebow w naszej rodzinie niż ślubów.

Sasiad
Sasiad
2 lata temu

Ogromna tragedia, ogromna strata! Co bylo powodem? Ludzie wspierajcie się nawzajem, rozmawiajcie. Czasem z boku wszystko wygląda, że jest w porządku A rzeczywistosc jest inna… Spoczywaj w pokoju kolego (*).

Sasiad
Sasiad
2 lata temu

Codowny czlowiek, wspanialy policjant…… Grzesiu bedzie nam Ciebie brakowalo.

koba
koba
2 lata temu

Wyrazy współczucia dla rodziny i najbliższych. Śmierć kogoś bliskiego zawsze boli i dla nich to na pewno trudne chwile, ty bardziej przy takich okolicznościach. Niestety rodzinę czeka jeszcze jedna nieprzyjemność. Jak to zwykle bywa w takich przypadkach policja umyje ręce od tej tragedii i nie przyzna się, że jest firmą wykańczającą ludzi i demolującą psychikę własnych pracowników. Policja nigdy nie przyzna że wykańcza własnych pracowników. Rodzinę czeka jeszcze szok po zakończeniu postępowania w tej sprawie. Postępowanie wykaże, że powodem były sprawy rodzinne i kłopoty domowo-osobiste całkowicie nie związane ze służbą w policji. Tak jest zawsze w takich przypadkach. Tak więc szanowna rodzino przygotujcie się na zarzut ze strony policji, że Wasz bliski w policji miał raj a to sprawy rodzinne pchnęły go do ……. Wiem, to przykre ale takie realia i zasady działania zbrodniczych rezimów.

Koleżanka
Koleżanka
2 lata temu

Zawsze pomocny,uczynny i koleżeński. Spoczywaj w pokoju Grzesiu. Twoja Służba tu na ziemi dobiegła końca. Zegnaj Niebieski Bracie…

Mlawiak
Mlawiak
2 lata temu

Ludzie dziś mają dużo problemów trzymają to w sobie .

Darek
Darek
2 lata temu

Wyrazy współczucia dla rodziny.
Spoczywaj w spokoju

mławianka
mławianka
2 lata temu

R.I.P. [*]

Matka
Matka
2 lata temu

Byl policjantem czlowiekiem. Taki co to zgani jak zle pomoze gdy ciezko i pozartuje jak trzeba. Byl naszym dzielnicowym i choc osobiscie go nie znałam to słyszalam wiele dobrego. Nie zgrywal wazniaka z odznaką w radiowozie. Potrafil po ludzku pogadac i pozartowac. Pomagał innym a sam nie mogł sobie pomoc. Szkoda ze sie poddał……….

23
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x