Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
koparki koparko-ładowarki szkolenia kursy egazmina państwowy Mława
Logo
meblolux

Dębsk. Nie żyje policjant postrzelony z broni palnej


fot. ilustracyjne


To jeszcze nieoficjalna informacja. Według niej dziś przed godzina 19-tą na skutek postrzału we własnym domu śmierć poniósł policjant, funkcjonariusz KPP w Mławie.

Na miejscu działania prowadzi Policja i prokuratura, w celu ustalenia okoliczności tego zdarzenia. O ustaleniach prokuratury w tej sprawie wkrótce napiszemy.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

23
KOMENTARZE

avatar
1500
Media
Gość
Media

Ludzie ludziom wilkami dla swoich potrzeb zrobią WSZYSTKO

Oliwia
Gość
Oliwia

Był to tata moich przyjaciółek bardzo nam go brak znicz [*]

Wiolka
Gość
Wiolka

Dobrzy ludzie odchodzą stanowczo za wsześnie. Wyrazy głębokiego współczucia dla najbliższych.
Ciężko zrozumieć dlaczego….

Piotr
Gość
Piotr

Gdyby korporacje były formacjami uzbrojonymi to tam by było więcej samobójstw

Ja
Gość
Ja

Grześ…

Matka
Gość
Matka

Nie ma co oskarzac i wnikac przez kogo. Dla wszystkich kto go znał to ogromny ból i cios. Zamiast obwiniac lepiej sie pomodlic za jego dusze bo obwinianie kogo kolwiek zycia mu nie wroci. On jeden tak naprawde wiedzial dlaczego i przez kogo i zabrał ta tajemnice ze soba. Pokoj jego duszy..

Adam
Gość
Adam

Adam

Venom
Gość
Venom

Spoczywaj w pokoju niebieski bracie

Mlawiak
Gość
Mlawiak

Ludzie doceniajcie człowieka za życia

gosc
Gość
gosc

Juz usuneli Pana zdjecie ze strony dzielnicowych ale to tylko zdjecie…Pan zostanie w naszej pamieci jako ten ktory mundur nosil z powolania nie dla szpanu czy pozycji … był Pan wzorem policjanta z ogromnym sercem i dusza, niezastąpionym. Jestesmy pewni ze tam u Najwyzszego dokonczy Pan swoja sluzbe i pomoze kazdemu kto tej pomocy potrzebuje. Bedzie Pan czuwał nad nami z gory a my bedziemy pamietac…… Zegnaj Panie Grzesku.

Znajoma
Gość
Znajoma

Grześ dlaczego ty? Miły uczynimy pomocny człowiek ostatnio szczęśliwy i wesoły człowiek nic nie było widać żeby miał jakieś problemy A teraz spoczywaj w spokoju (*) I szalej po niebieskiej autostradzie będzie nam Ciebie brakowalo

Devgru
Gość
Devgru

Grześ, dlaczego? Tyle życia było przed z Tobą… Nie wierzę w to co się stało… Spoczywaj w pokoju Niebieski Bracie ️

Przyjaciel
Gość
Przyjaciel

Grzegorz dlaczego? Dlaczego odchodza tak dobrzy ludzie……?

Stary
Gość
Stary

Pokój twej duszy.Spoczywaj w spokoju. Szczere wyrazy współczucia dla najbliższych.O odszedłeś na Wieczną służbę

Kuzyn
Gość
Kuzyn

Ostatnio tak dobrze wyglądałes, wesoły, uśmiechniety jak nigdy. Nie wiem czemu? Ostatnio więcej pogrzebow w naszej rodzinie niż ślubów.

Sasiad
Gość
Sasiad

Ogromna tragedia, ogromna strata! Co bylo powodem? Ludzie wspierajcie się nawzajem, rozmawiajcie. Czasem z boku wszystko wygląda, że jest w porządku A rzeczywistosc jest inna… Spoczywaj w pokoju kolego (*).

Sasiad
Gość
Sasiad

Codowny czlowiek, wspanialy policjant…… Grzesiu bedzie nam Ciebie brakowalo.

koba
Gość
koba

Wyrazy współczucia dla rodziny i najbliższych. Śmierć kogoś bliskiego zawsze boli i dla nich to na pewno trudne chwile, ty bardziej przy takich okolicznościach. Niestety rodzinę czeka jeszcze jedna nieprzyjemność. Jak to zwykle bywa w takich przypadkach policja umyje ręce od tej tragedii i nie przyzna się, że jest firmą wykańczającą ludzi i demolującą psychikę własnych pracowników. Policja nigdy nie przyzna że wykańcza własnych pracowników. Rodzinę czeka jeszcze szok po zakończeniu postępowania w tej sprawie. Postępowanie wykaże, że powodem były sprawy rodzinne i kłopoty domowo-osobiste całkowicie nie związane ze służbą w policji. Tak jest zawsze w takich przypadkach. Tak więc… Czytaj więcej »

Koleżanka
Gość
Koleżanka

Zawsze pomocny,uczynny i koleżeński. Spoczywaj w pokoju Grzesiu. Twoja Służba tu na ziemi dobiegła końca. Zegnaj Niebieski Bracie…

Mlawiak
Gość
Mlawiak

Ludzie dziś mają dużo problemów trzymają to w sobie .

Darek
Gość
Darek

Wyrazy współczucia dla rodziny.
Spoczywaj w spokoju

mławianka
Gość
mławianka

R.I.P. [*]

Matka
Gość
Matka

Byl policjantem czlowiekiem. Taki co to zgani jak zle pomoze gdy ciezko i pozartuje jak trzeba. Byl naszym dzielnicowym i choc osobiscie go nie znałam to słyszalam wiele dobrego. Nie zgrywal wazniaka z odznaką w radiowozie. Potrafil po ludzku pogadac i pozartowac. Pomagał innym a sam nie mogł sobie pomoc. Szkoda ze sie poddał……….