Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
koparki koparko-ładowarki szkolenia kursy egazmina państwowy Mława
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Narodowe Czytanie już po raz ósmy w ZS 3


Już po raz ósmy uczniowie i nauczyciele Zespołu Szkół Nr 3 przyłączyli się do akcji organizowanej przez Parę Prezydencką i wspólnie odczytali tekst opowiadaniaRozdziobią nas kruki, wrony” Stefana Żeromskiego.

jmj7 czyszczenie kostki brukowej i elewacji Mława i okolice
Reklama


 Do wspólnego czytania zaprosili również mławskich gości, którzy z racji swoich zainteresowań promują czytelnictwo:  panią Agatę Mierzwę – kierownika Biblioteki Pedagogicznej oraz mławską poetkę – panią Wiesławę Palewską. Spotkanie odbyło się 6 września 2019 roku, jak zawsze organizujący je nauczyciele: Bożena Rutkowska, Joanna Czapska i Jacek Witkowski, zadbali o nastrojowy i dostosowany do okazji wystrój sali.

red.

źródło i fot. ZS nr3 

Udostępnij:
Media Expert Mława
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500