Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Świerkowe Wzgórze Mława ul. Zabrody Osiedle domy działki
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie
Marek Kiełbiński PiS wybory 2019

Żak z punktem, Tamka przegrana


Jolanta Karpińska pozycja 19 PiS Powiat Mławski zasługuje na posła wybory 2019


Po awansie Wkry Radzanów, na szczeblu B-klasy pozostały dwa zespoły z powiatu mławskiego. Na inaugurację żadna z nich nie potrafiła wygrać meczu. Tamka przegrała, a Żak zanotował bezbramkowy remis.

Na wiosnę szreńszczanie potrafili pokonać konkurentów z ciechanowskiego Olimpu. Jednak niedzielne spotkani nie było już tak udane. Mimo sytuacji podbramkowych z obu stron, piłka jak zaczarowana nie chciała wpaść do siatki. Bramkarza nie przepuścili żadnego strzału – bramki Żaka strzegł z powodzeniem Jakub Michalski.

Z kolei gracze z Dzierzgowa musieli uznać wyższość rywali z Opinogóry. Opia nadawała ton wydarzeniom od pierwszej chwili. Już w 13. minucie otworzyła wynik rywalizacji. Za tym poszły kolejne dwa trafienia. Tamka zdołała tylko zmniejszyć rozmiary przegranej. Tomasz Grzybowski wykorzystał rzut karny, a Jacek Szypulski popisał się celnym uderzeniem po wcześniejszym dośrodkowaniu Grzybowskiego.

Żak Szreńsk – Olimp Szreńsk 0:0

Opia Opinogóra  – Tamka Dzierzgowo 3:2

Pozostałe wyniki I kolejki: Wkra – Gumino 0:2, Jutrzenka – Gladiator 0:0, Orlęta – Gryf 2:0

II kolejka (7-8 września): Olimp Ciechanów  – Tamka Dzierzgowo, Żak Szreńsk  – Wkra Cieksyn.

RS

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

avatar
1500
sten jjack
Gość
sten jjack

Żak Szreńsk – Olimp Szreńsk –> zajebiste musiały być derby 😀