Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Alsen komputery Mława
Logo
Upominki Handmade Lucky&Berry

Awaria TIR-a zablokowała wiadukt


Dopiero kilkanaście minut temu odblokował się przejazd Wiaduktem Rypińskim na Wólce.



Handemade with love Lucky&Berry

Awaria samochodu ciężarowego na koronie wiaduktu spowodowała, że ruch od strony Mławy był poważnie utrudniony, gdyż właśnie na tym pasie ruchu stała uszkodzona ciężarówka z naczepą. Już na ulicy Piłsudskiego tworzyły się korki, a kierowcy starający się wyminąć stojące autom musieli przecinać podwójną ciągłą linię. Po ponad półgodzinnych zmaganiach kierowcy ciężarówki udało się odjechać.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500