Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Awaria TIR-a zablokowała wiadukt


Dopiero kilkanaście minut temu odblokował się przejazd Wiaduktem Rypińskim na Wólce.


Awaria samochodu ciężarowego na koronie wiaduktu spowodowała, że ruch od strony Mławy był poważnie utrudniony, gdyż właśnie na tym pasie ruchu stała uszkodzona ciężarówka z naczepą. Już na ulicy Piłsudskiego tworzyły się korki, a kierowcy starający się wyminąć stojące autom musieli przecinać podwójną ciągłą linię. Po ponad półgodzinnych zmaganiach kierowcy ciężarówki udało się odjechać.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x