Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
koparki koparko-ładowarki szkolenia kursy egazmina państwowy Mława
Logo
Upominki Handmade Lucky&Berry

Szreńscy strażacy uwolnili piękną sowę


Wczoraj (3 września) druhowie z OSP Szreńsk przeprowadzili dość nietypową akcję. Uwolnili dorodną sowę, która nieszczęśliwie zaplątała się pazurami w sznurek i zahaczyła o gwóźdź na dachu.


O tym, że na dachu budynku gospodarczego w Mostowie (gm. Szreńsk) siedzi sowa, która nie może się poderwać do lotu, strażacy zostali powiadomieni przez miejscowych gospodarzy około godziny 9:36.  Gdy strażacy z OSP Szreńsk dotarli na miejsce stwierdzili, że sznurek zaplątany przy pazurach a jednocześnie o gwóźdź wystający z dachu nie pozwalał sowie uwolnić się. Przy użyciu drabiny przystawnej zdjęli ptaka z dachu i odcięli zaplątane na pazurach sznurki. Akcja zakończył się pełnym powodzeniem i uwolniona sowa odleciała.

fot. OSP Szreńsk

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

2
KOMENTARZE

avatar
1500
abc
Gość
abc

To płomykówka,

Marek
Gość
Marek

Dokładnie tak – to płomykówka.